Új hozzászólás Aktív témák
-
biker
nagyúr
Köszi.
Pontosan azért itt kerestem, mert ált. hemzsegnek itt a nagykeres emberek
És nem akartam végighívni mind a 3 gigabyte disztributort, mert
- felhívni őket fél óra, mire felveszik, kérek egy ügynököt, fél óra, mire elérem, majd közli, nem tudja, hogy ezt a lapot kitől vette a bluefish...
- a gigabyte ajánlása volt ez, mivel az égés miatt nem tudjuk elintézni itthon, ezért megkerestem őket, és egy alig 6 oldalas levélváltás után ide lyukadtunk ki, hogy na jó, akkor legyen. Bluefish azt mondta, ők nem vállalják be az intézést, csak ha kapok egy cserére jogosító igazolást a GBT-től, vagy egy RMA ajánlattal vigyem be a mo-i disztribútorhoz, de ezt nem mondta meg, ki.
Lap: Gigabyte GA-8IPE775-G
SN0502521508 -
Trak
addikt
Először is próbáld meg felvenni a kapcsolatot a disztrikkel. A legjobb az lenne, ha megtudnád valahonnan, hogy melyiktől vette a Bluefish.
A lapon lévő matricák alapján tudsz küldeni egy gyári számot a nagykernek, ami alapján meg tudják nézni, hogy náluk vették-e.
Abba a nagykerbe lenne érdemes visszavinni, ahol vették.
Az RMA-s dolog azért nem lesz szerintem jó, mert RMA-val nem garis dolgokat szoktak intézni, hanem egyéb dolgok miatti visszavételt.
Küld át privátban a lap pontos típusát és gyári számát, ha tudod, megpróbálok segíteni. -
biker
nagyúr
senkinek nincs infója, hogy ilyen setben milyen költség kit terhel?
-
biker
nagyúr
Továbbá megkérem a kedves moderátorokat, hogy kérdés-kérés nélkül azonnal töröljék innen a az adott boltot becsmérlő szólásokat, mert ez a téma NEM erről szól.
Természetes, hogy nem vállalják be a kockázatot, mert akkor a nagyfőnökük.............
köszönöm -
biker
nagyúr
Adott a téma.
Van egy lap, ami elszállt. (égett sajnos)
A hiba elég jól látható, és azonosítható, továbbá gyártási hibára és tartós melegedésre vezethető vissza, ennek ellenére az adott kisker nem volt partner a cserében.
Hosszas levelezés (és 30db nagy felbontású fotó meg leírás) után a GGTS embere közölte, hogy valamely helyi disztributoron keresztül RMA keretein belül juttassuk vissza a lapot.
Ezek a Ramiris, Co-run és a CHS
Kérdéseim olyanok lennének, hogy ez ránk nézve milyen költségekkel jár? akár ha sikeres az ügyintézés, akár ha nem...
kéretik CSAK segítő szólásokat ide, nem teszek közzé képeket, és hibaleírást csak szakmailag hozzáértők számára, mert csak velük lehet értelmesen megbeszélni a dolgokat.
Köszönöm
Új hozzászólás Aktív témák
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Projektor topic
- Gaming notebook topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Microsoft Office és Office 365 topic
- Okos Otthon / Smart Home
- Milyen TV-t vegyek?
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3536,100% Akkumulátor
- 172 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3747, 100% Akkumulátor
- Xiaomi 13T Dobozzal Töltővel
- Apple iPhone 14 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku Gyári 100%
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




