Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bubtor

    csendes tag

    válasz bteebi #4008 üzenetére

    Sziasztok!

    Nekem is ugyanez a helyzet. 2008.11.11-én vettem edigitalban az 5005-öst, egyik este tökéletesen szólt, rendeltetésszerűen kikapcsoltam, majd másnap este hiába nyomkodtam a power gombot, nem kapcsolt be. Megnéztem a biztosítékot, ki volt égve. Másnap vettem bele újat, 15 ft :) (2 Amperos kell bele), az is kiégett kapásból. Na mindegy, gondoltam semmi baj, nincs még egy éve, hogy vettem, biztos megoldják gariban. Elővettem azt a mappámat, amiben a számlákat+garileveket tartom. Na itt kicsit csalódtam: ehhez csak számlám volt, garancialevelem nem. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem is kaptam (mindig gondosan megőrzöm a műszaki cikkek papírjait). Miután olvastam a hozzászólásod a fórumban, lelkileg felkészültem rá, hogy nagy harc lesz érvényesíteni a garanciámat az üzletben. Ezzel ellentétben viszont szerencsére pozitívan csalódtam. Visszavittem az Erzsébet körúti üzletbe, és készséggel irányítottak a szervizbe, ahol a számla ellenében felvették garanciális javításra. Azt mondta a szervízes, hogy a Genius fogja javítani és kb 2 hétbe fog telni. Várom a hívásukat, majd megírom a fejleményeket!

Új hozzászólás Aktív témák