- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Gyorsan cáfolta az Xbox hardverek lelövéséről szóló pletykákat a Microsoft
- Házimozi belépő szinten
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- ASUS notebook topic
- Webkamera topic
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen notebookot vegyek?
- Azonnali informatikai kérdések órája
Aktív témák
-
lapa
veterán
röviden: kicsit szalajt a srác (szvsz), és bár vannak jó ötletei elég gyenge pr-ból és ebből adódóan egyrészt nem jól adja el amit szeretne, másrészt nehéz (gyakorlatilag lehetetlen) a saját elgondolásaitól eltéríteni. ez még önmagában nem is lenne baj, ha nem lenne minden projektjében legalább egy robbanásveszélyes / erősen maró hatású / nagyfeszültségű komponens. persze mindez munkavédelmi szempontból erősen megkérdőjelezhető formában.
aztán lehet okosabb mindannyiunknál és csak vmi igen fejlett, a köznép számára transzcendens konfliktus-menedzsment technikákat alkalmaz, aminek néha tagadhatatlanul van pozitív oldala. de ahogy látom ez már nem sokat segít rajta, mert csípőből megy a ban neki ahogy felbukkan. -
Zomb€€
őstag
Azt meg lehet tudni hogy RGB-t mér nem szeretik itt a forumon?
[Szerkesztve] -
Bubu79
addikt
Ahogy elnézem ma már a második nickje lett törölve - Loretto ma már egyszer kitiltotta Linde néven
( Stílszerű : az említett cég ( egyebek mellett ) levegőbontással foglalkozik --> cseppfolyós gázokat termelnek )
[Szerkesztve] -
KrAt
veterán
Ez hanyadik nick-je lehetett RGB-nek?
-
LukE
veterán
#FF0000 #00FF00 #0000FF ?
-
Allien
veterán
Azt írtad, 10L kell egy napra, 100-rt adnád, az havi 30E+ szállitási költség. Ennyiért vegyen a halál ilyen löttyöt, inkább összegyűjtöm ezt a pénzt, és veszek kompresszort, olyat, melyet már itt is bemutattak!
-
vedini
őstag
Egyszer csinálhatnál is valamit, csak hogy lássuk, hogy mire vagy képes. Nem kell egyből egy -196-os hűtési tecnológia. Ja és ne olyan képeket csinálj mint a múltkor( wc papíros), hanem rendes jól kivehető, megfelelő fényviszonyokkal stb. Asszem a hoc-on írtad régen hogy tudsz csinálni kompit pár ezerből ami -40-ig hűt. Egy párat legyárthatnál aztán lehet jönne a respect.
-
-
Motion_Blur
félisten
Miért jó ez neked?
-
Doviziozo
aktív tag
És hogyan lehet áttölteni a folyékony Nitrogént egy termoszból?
Aktív témák
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Battlefield 6
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Gyorsan cáfolta az Xbox hardverek lelövéséről szóló pletykákat a Microsoft
- Házimozi belépő szinten
- Gitáros topic
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Surface Laptop 4 i7-1185G7 16GB 512GB magyarbill 1 év garancia
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Creative Sound BlasterX H6 Gamer fejhallgató számlával és garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB ZALMAN S2 TG Seasonic 650W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest