Hirdetés

Aktív témák

  • somasz

    addikt

    The Dictator

    Régen voltam már moziban, a jegyet nem érte meg, tipikus otthon nézős, sörözős, röhögős film.
    SPOILER!!!!
    Első 10 perc kb folyamatos röhögés, utána leül, a "szőrös" témát elkerülhették volna...
    Van benne rengeteg jó poén, csak az a baj, hogy kb a 90%-át elsütötték a trailerben. :W
    Így majdhogynem előre röhögtem a filmen. A vége nagyon kesze-kusza, a diktatúráról szóló monológ a végén viszont ütött, kár, hogy elcseszték a végét a szerelmes szállal.
    A házak közötti átcsúszás marha értelmetlen volt. Először is a kecske elrágta az acélsodronyt, másrészt abba az irányba lendült, ahol elszakadt a kábel. Kb. 2-3 emelettel lejjebb nekicsapódik az üvegnek, a következő pillanatban már bemászik a fenti ablakon.
    Az atomtudós forma hogy jött ki a börtönből? :U
    Továbbá hogy lehet az, hogy a trailerben levő poénok egy része nem volt a filmben? pl a Fox kisasszony Kardashian poénja többek között.
    Viszont néhol jót visítottam, a marhaszeletről eszébe jut a kinyírt marha, van egy aladeen hírem, ön HIV aladeen így megérdemelne egy 6-7-est a vígjátékok között, ha nem lőtték volna el a poénokat a tralerben.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Aktív témák