- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- Projektor topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Apple asztali gépek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Videós, mozgóképes topik
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
grizlisandor
veterán
Robbanás túlzás, de szépen lerendezte a készüléket, Note 7-nél még azért ki kellett csomagolni az akkut, de az évek alatt összegyűjtött tapasztalatai miatt már a Note 7 mindenféle szétszerelés nélkül füstölne.
-
janeszgol
félisten
-
janeszgol
félisten
Ha Mari néninek p.cse lenne akkor Mari bácsi lenne.
Így bármelyik telefon felgyulladhat.Joey04: Bármelyik felgyulladhat, egy akksinál benne van a pakliban. Ez most pont felgyulladt. Volt már azért a történelemben pár olyan eset hogy úgy gyulladt fel hogy hozzá sem értek. Na az a probléma, ez nem. Rendeltetésszerű használaton kívül bármi benne van a pakliban.
Ez nem probléma?
Fú öcsém, nem vagy elfogult. Ez konkrétan nagyon gáz és még mindig azt mutatja meg, hogy mennyire gyenge a Pixelek minősége. De nem valóban nem gáz. Ami erővel eltörte a telefont, arra egy tizenéves is képes. De ha ráül egy 7 éves 25 kilós gyerek, az is. Ha nem is tudja ennyire eltörni, de eltörik az antennakivezetésnél.
De nem, nem gáz, egyáltalán nem az.
-
zzola
titán
Cikk címe alapján kerestem a robbanást a videóban, de nem látom sehol.
-
hegedus001
senior tag
-
joey04
titán
Ha Mari néninek p.cse lenne akkor Mari bácsi lenne.
Így bármelyik telefon felgyulladhat.Joey04: Bármelyik felgyulladhat, egy akksinál benne van a pakliban. Ez most pont felgyulladt. Volt már azért a történelemben pár olyan eset hogy úgy gyulladt fel hogy hozzá sem értek. Na az a probléma, ez nem. Rendeltetésszerű használaton kívül bármi benne van a pakliban.
ok
-
tomboy0013
veterán
Ha Mari néninek p.cse lenne akkor Mari bácsi lenne.
Így bármelyik telefon felgyulladhat.Joey04: Bármelyik felgyulladhat, egy akksinál benne van a pakliban. Ez most pont felgyulladt. Volt már azért a történelemben pár olyan eset hogy úgy gyulladt fel hogy hozzá sem értek. Na az a probléma, ez nem. Rendeltetésszerű használaton kívül bármi benne van a pakliban.
-
worxland
addikt
Az nem, de én biztos nem adom oda másnak a kabátom, hogy dobja be egy kocsiba, pláne nem úgy, hogy a telót benne hagyom.
-
cs.zs.
veterán
21 évig voltam autószervizben ügyfélszolgálatos. Számtalan dologra rázárják az ajtót az emberek.
Ülésről lelógó ruha, (akár a vezetőülésnél a saját ruhája) táska, lecsúszó dobozok, bármi.
Ez nem lottó, ezek mindennapos dolgok. -
joey04
titán
Nem csak úgy elfüstölt azért hanem eltörte előtte erővel. Nem rendeltetésszerű használat esetén bármilyen eszközzel bármi megtörténhet. Úgyhogy ez teljesen okés így.
ez meg a másik véglet. a többi nem csinált ilyet, szóval rohadtul nem okés így.
-
mrThomi
addikt
Ne becsüld alá a pici hegyes ujjak erejét.... 2 év apaság után ezt elég gyorsan megtanultam, olyan dolgokat képes megragadni és felemelni a fiam, hogy csak pislogok, szerintem a szorításuk a legerősebb a testükhöz viszonyítva
Pici ? hegyes ? ujjak ? Jesszus biztos hogy a fiadra gondolsz ?
-
worxland
addikt
"Pl egy kabát zsebében van egy telefon, egy haverodé, behajítod a kabátját a hátsó ülésre, és rácsapod az ajtót"
Egy majdnem annyiszor fordult elő velem is, mint a lottóötös. -
cs.zs.
veterán
Milyen farzsebben fér el kinyitva egy Pixel Fold? És ha el is fér mert mondjuk 250 kilós vagy akkor miért tennéd zsebre kinyitva? Mert ugye a videó alatt nem az volt hogy összecsukva törte el és úgy füstölt el. Meg ugye nem az volt hogy eltörte és elfüstölt, hanem törögette hajtogatta meg előtte néhányszor. Ezt hogyan kivitelezed a faroddal?

Érdekes a videó persze, de semmi realitása nincs annak amit ez az ember a mobilokkal művel a hajtogatás résznél.Sajna a lényeg nem ment át abból amit leírtam.
Pl egy kabát zsebében van egy telefon, egy haverodé, behajítod a kabátját a hátsó ülésre, és rácsapod az ajtót.
Ha esetleg nem veszed észre hogy egy zsebben lapuló telefonra zártad rá az ajtót, attól az autó még ne gyulladjon már fel... -
tomboy0013
veterán
Ültem már rá mobilra, természetesen véletlenül.
Lenulláztam.
Olyan is volt, hogy farzsebben a mobillal ültem egy széken, és felálláskor akadt be a szék háttámlájába. Fura módon nem a zsebem szakadt le, hanem a telefon hajlott meg derékszögben.
Azt is lenulláztam...Bármelyik megpiríthatta volna a hamvas kis seggemet, de egyik sem sercegett, egyik sem füstölt, ilyen jellegű probléma fel sem merült.
Eként nem, ez a Pixel nem okés.
Milyen farzsebben fér el kinyitva egy Pixel Fold? És ha el is fér mert mondjuk 250 kilós vagy akkor miért tennéd zsebre kinyitva? Mert ugye a videó alatt nem az volt hogy összecsukva törte el és úgy füstölt el. Meg ugye nem az volt hogy eltörte és elfüstölt, hanem törögette hajtogatta meg előtte néhányszor. Ezt hogyan kivitelezed a faroddal?

Érdekes a videó persze, de semmi realitása nincs annak amit ez az ember a mobilokkal művel a hajtogatás résznél. -
csibe1
veterán
Ültem már rá mobilra, természetesen véletlenül.
Lenulláztam.
Olyan is volt, hogy farzsebben a mobillal ültem egy széken, és felálláskor akadt be a szék háttámlájába. Fura módon nem a zsebem szakadt le, hanem a telefon hajlott meg derékszögben.
Azt is lenulláztam...Bármelyik megpiríthatta volna a hamvas kis seggemet, de egyik sem sercegett, egyik sem füstölt, ilyen jellegű probléma fel sem merült.
Eként nem, ez a Pixel nem okés.
Amúgy miért jó a mobilok farzsebben tartása? Mindenkinek ennyi pénze van fölösben?
Simán tönkre megy ha elfelejted, és ráülsz.
Mégis csomó embert látok így közlekedni.
-
cs.zs.
veterán
Nem csak úgy elfüstölt azért hanem eltörte előtte erővel. Nem rendeltetésszerű használat esetén bármilyen eszközzel bármi megtörténhet. Úgyhogy ez teljesen okés így.
Ültem már rá mobilra, természetesen véletlenül.
Lenulláztam.
Olyan is volt, hogy farzsebben a mobillal ültem egy széken, és felálláskor akadt be a szék háttámlájába. Fura módon nem a zsebem szakadt le, hanem a telefon hajlott meg derékszögben.
Azt is lenulláztam...Bármelyik megpiríthatta volna a hamvas kis seggemet, de egyik sem sercegett, egyik sem füstölt, ilyen jellegű probléma fel sem merült.
Eként nem, ez a Pixel nem okés.
-
tomboy0013
veterán
Nem csak úgy elfüstölt azért hanem eltörte előtte erővel. Nem rendeltetésszerű használat esetén bármilyen eszközzel bármi megtörténhet. Úgyhogy ez teljesen okés így.
-
Felesbandi
senior tag
Azt tudod, hogy ez egy nagyon gáz érvelés. Egy méregdrága napi használati tárgy az nem egy kristályváza, de kelljen már úgy kezelni... De nem érzed mennyire abszurd amit leírsz, hogy veszel egy telefon egy autó áráért, és ne add agyerek kezébe. Meg úgyse azért égő az ügy különösen, hogy ez nem egy új hiba, csak nem javították.
Nem kristalyvaza, de a hajtogatos telok mindig is serulekenyebbek voltak, foleg a belso kijelzojuk. Miert adnek gyerek kezebe egy millios eszkozt, amirol tudom, hogy serulekeny? Meg egy normal telot is siman leejthet arccal a foldre ugy, hogy bucsut mondhass a kijelzonek, a hajtogatos telok belso kijelzojenek sokszor ennyi se kell. Galaxy Fold 7 nem robban, de igy se adnam kisgyerek kezebe, baromi draga es tetszik vagy nem, serulekenyebb egy hagyomanyos telonal.
Ricardo-nak is:
Egy szoval nem mondtam, hogy ez nem egy javitando gyengeseg. Ha a konkurencia megoldotta, a Google-nek is meg kell oldania. (Ahogy a levalo kamerakeretet es a levalo orahatlapot is illene megoldaniuk.) Egyszerre lehet igaz az a kijelentes is, hogy a Google elcseszte es javitania kell es az is, hogy vannak dolgok, amik nem valok kisgyerek kezebe.
.LnB: A bankartya hozzarendeles ugy jon a temahoz, hogy mar nem egy hiszti volt, hogy szulok ugy passzoltak le a gyereknek a telefonjukat, hogy azok kepesek voltak minden hulyesegre elszorni a penzt. Es neked is megismetlem, egy szoval nem mondtam, hogy okes a kigyulladas, altalanossagban mondtam, hogy aki hajtogatos telot ad kisgyerek kezebe, az (idealis esetben) atvitt ertelemben jatszik a tuzzel.Sejthettem volna, hogy ez sok szulonel bicskat nyit majd, manapsag nagy divat bedobni a telot ovodas koru gyerek kezebe huzamosabb idokozokre.
-
worxland
addikt
-
csibe1
veterán
Csak egy tipikus eset, amit el tudok képzelni: lerakom a telefont, gyerek jön-megy, látja, érdekli. Meg fogja nyomkodni, nyitogatni, mert látta hogy apa is ezt csinálja. Nyitja-csukja, megnézni hogyan meddig lehet nyitni-csukni. Mert kíváncsi. A gyerek nem lamettál azon, hogy mire van tervezve, úgy fogja kipróbálni ahogy elképzelte, hogy ki fogja próbálni. Általában nem rendeltetésszerű módon szokta elképzelni. És nem kell odaadni neki, megszerzi ha épp lerakom. Rengeteg mindent lehet vele játszani lezárt képernyővel is, legalábbis a gyerek szerint.
Na nekem gyerek van, drága telefon meg a fent említett okokból nincs.
Elég látni mit képes művelni egy sztenderd okostelefonnal. Pontosan, nagyon meg kell gondolni, hogy mit meg hol hagyunk gyerek mellett.

-
Jagon
tag
Amikor a Mercedes A osztály felborult a jávorszarvas-teszten, annak is volt hírértéke. Ki is javították, kapott menetstabilizálót, stb.
A Google-nek is illene figyelni az ilyen esetekre, ha már prémium terméket állít elő, prémium áron. -
g-thomas
senior tag
Akármennyire életszerű vagy sem, nyilván nem okés, hogy elfüstöl a mobil. De azt is hozzátenném, hogy a címmel ellentétben szerintem ezt túlzás robbanásnak nevezni (Igaz, Zack is ezt a szót használta.)
-
.LnB
titán
Egyébként meg teljesen mindegy hogy ez a teszt életszerű, vagy sem. Mondjuk a balesetek pont arról szólnak, hogy jelentősen eltérnek a szokásos mindennapi használattól.
Pl mi van akkor ha egy nyugágyon olvasol, és valahova hirteken el kell menned (szól az asszony, elesik a gyermek....stb. Leteszed a telefont kijelzővel lefele (nem csukod be , nem figyelsz oda csak "ledobod" az ágyra ), mert hirtelen indulsz. Tíz perc múlva amikor összeszedted a gyereket, lefertőtlenítetted a horzsolását, visszatérsz a nyugágyhoz, és mivel nem ott jár az eszed leülsz, és nyúlsz a telefonért, de nem találod mert ráültél.
Jó esetben megússza, rosszabb esetben eltörik. Ennél a példánál, meg beleég a hátsó feledbe.
Tehát normál használat mellett nem fordul elő, de balesetek előfordulhatnak.
A lényeg az, hogy eddig egyik telefon sem pukkant el ezen az "életszerűtlen" teszten, pedig mindegyikugyanennek volt kitéve.
Lehet szépíteni, de egy telefonnak, semmi képpen nem szabadna ilyet produkálnia.Tudod akinek ezt a dolgot ennyire meg kell magyarázni, hogy megértse. Annak igazából nem is kell megmagyarázni, felesleges.

Nekem meg az szúrt szemet, hogy mit számít a bankkártya hozzárendelés a témához? Meg egyébként is, fizetéshez ujjlenyomat, faceid minimum ajánlott.. -
Ricardo
titán
Meregdraga hajtogatos telefont (plane elmentett bankkartyakkal) 6 eves gyerek kezebe adni olyan, mint frissen borotvalt hatsoval hajolgatni a borton zuhanyzojaban. Lehet, hogy semmi baj nem tortenik, de aki kiserti a sorsot az csak magara vethet.

Egyébként meg teljesen mindegy hogy ez a teszt életszerű, vagy sem. Mondjuk a balesetek pont arról szólnak, hogy jelentősen eltérnek a szokásos mindennapi használattól.
Pl mi van akkor ha egy nyugágyon olvasol, és valahova hirteken el kell menned (szól az asszony, elesik a gyermek....stb. Leteszed a telefont kijelzővel lefele (nem csukod be , nem figyelsz oda csak "ledobod" az ágyra ), mert hirtelen indulsz. Tíz perc múlva amikor összeszedted a gyereket, lefertőtlenítetted a horzsolását, visszatérsz a nyugágyhoz, és mivel nem ott jár az eszed leülsz, és nyúlsz a telefonért, de nem találod mert ráültél.
Jó esetben megússza, rosszabb esetben eltörik. Ennél a példánál, meg beleég a hátsó feledbe.
Tehát normál használat mellett nem fordul elő, de balesetek előfordulhatnak.
A lényeg az, hogy eddig egyik telefon sem pukkant el ezen az "életszerűtlen" teszten, pedig mindegyikugyanennek volt kitéve.
Lehet szépíteni, de egy telefonnak, semmi képpen nem szabadna ilyet produkálnia. -
haruspex
aktív tag
Meregdraga hajtogatos telefont (plane elmentett bankkartyakkal) 6 eves gyerek kezebe adni olyan, mint frissen borotvalt hatsoval hajolgatni a borton zuhanyzojaban. Lehet, hogy semmi baj nem tortenik, de aki kiserti a sorsot az csak magara vethet.

Azt tudod, hogy ez egy nagyon gáz érvelés. Egy méregdrága napi használati tárgy az nem egy kristályváza, de kelljen már úgy kezelni... De nem érzed mennyire abszurd amit leírsz, hogy veszel egy telefon egy autó áráért, és ne add agyerek kezébe. Meg úgyse azért égő az ügy különösen, hogy ez nem egy új hiba, csak nem javították.
-
Luck Dragon
támogató
Szegény , ez egy kicsit "égő" volt.
-
joey04
titán
A szerző másik videót nézett?
-
Felesbandi
senior tag
Meregdraga hajtogatos telefont (plane elmentett bankkartyakkal) 6 eves gyerek kezebe adni olyan, mint frissen borotvalt hatsoval hajolgatni a borton zuhanyzojaban. Lehet, hogy semmi baj nem tortenik, de aki kiserti a sorsot az csak magara vethet.

-
hegedus001
senior tag
Ne becsüld alá a pici hegyes ujjak erejét.... 2 év apaság után ezt elég gyorsan megtanultam, olyan dolgokat képes megragadni és felemelni a fiam, hogy csak pislogok, szerintem a szorításuk a legerősebb a testükhöz viszonyítva
-
hegedus001
senior tag
Ugyan az én totyogóm még csak 2 éves, de kíváncsiságból is úgy kettéhajtaná a telefont, hogy csak lesnél. Kb nagyon idegesnek se kell lenni.
Aztán meg ott vannak a szüleik telefonján online játékban kikapó kisgyerekek. Ott egy pillanat alatt meglehet egy ilyen mozdulat.
Csatlakozom az előtte szólókhoz, ez így aztán baromira nem jó, ezzel tényleg gyorsan kezdeni kell valamit.
-
cs.zs.
veterán
Nem robbant fel, még csak ki sem gyulladt.
Aki telefonokat tesztel, amúgy hozzátenném ily módon rohadt feleslegesen, az készüljön fel rá, hogy megtörténik ez, védőmaszk stb. már csak a kipattogó üvegszilánkok miatt is.
Ezek a videók pont olyanok, mint a Gyuluska féle részegség meg a 30 ezres vörösbortól az úriember részegsége. Attól, hogy ő elit módon csinálja még pont annyi az értéke, mint a régi turmixgépbe dobált iPhone videóknak (aki emlékszik még azokra).
Én megelégednék azzal, ha csak füstölne meg büdös lenne, nagyon is. Sajnos kigyulladni is szokásuk az már annyira nem jó."...Attól, hogy ő elit módon csinálja még pont annyi az értéke, mint a régi turmixgépbe dobált iPhone videóknak..."
Nem csinálja elit módon, szerintem barbár módra tesz tönkre mindent.
(nem vagyok iPhone-fan) de pl általa épp az derül ki az iPhone-okról, hogy kurvául bírják a kiképzést. Még a nevetségesen vékony Air-t sem tudta derékba törni, pedig küzdött vele rendesen.
Ahhoz képest ez a Pixel-felépítmény kb gyalázatos. -
#35301632
törölt tag
Nem robbant fel, még csak ki sem gyulladt.
Aki telefonokat tesztel, amúgy hozzátenném ily módon rohadt feleslegesen, az készüljön fel rá, hogy megtörténik ez, védőmaszk stb. már csak a kipattogó üvegszilánkok miatt is.
Ezek a videók pont olyanok, mint a Gyuluska féle részegség meg a 30 ezres vörösbortól az úriember részegsége. Attól, hogy ő elit módon csinálja még pont annyi az értéke, mint a régi turmixgépbe dobált iPhone videóknak (aki emlékszik még azokra).
Én megelégednék azzal, ha csak füstölne meg büdös lenne, nagyon is. Sajnos kigyulladni is szokásuk az már annyira nem jó. -
KIFLEE
tag
Nem kell aggódni, majd a szoftveroptimalizáció megoldja.
-
Hallosz
senior tag
Ez a Jerry gyerek tök jó látványvideókat készít. Életszerűsége közel nulla. A "robbanás" pedig kattintásvadász megfogalmazás. Ez közönéges zárlat, intenzív égéssel, távolról sem robbanás.
-
Elit3Zotya
addikt
Pixel 8a 1/1.73" nem sokkal nagyobb, és ugye a felbontás is más, az egy gagyi szenzor fő kamerának alkalmazva, nekem nagy csalódás volt a 8a képeket tekintve, de ettől a fold-tól sem várnék sokat..
-
janeszgol
félisten
Nekem jobban fáj az 1/2.0" méretű fő kamera..
Az papíron rossz, a valóságban teljesen oké. A Pixel 8a-nak hiába van nagyobb érzékelője, nem jobb. És ez a minőség, amit a 9a vagy a sima 10 hoz a legtöbb embernek elég.
Ja és nincs shutterlag. -
janeszgol
félisten
Akkor kijelenthetjük, hogy a Pixel Fold egy kalap szar. Mondjuk a Pixelek általános konstrukciós minősége ma a leggyengébb.
-
Ricardo
titán
Igazad van. Hat évesek nem vesznek pixel foldot.
De ezek szerint csak gyermektelen felhasználóknak ajánlott a készülék.
-
Garzonrobot
tag
Csak egy tipikus eset, amit el tudok képzelni: lerakom a telefont, gyerek jön-megy, látja, érdekli. Meg fogja nyomkodni, nyitogatni, mert látta hogy apa is ezt csinálja. Nyitja-csukja, megnézni hogyan meddig lehet nyitni-csukni. Mert kíváncsi. A gyerek nem lamettál azon, hogy mire van tervezve, úgy fogja kipróbálni ahogy elképzelte, hogy ki fogja próbálni. Általában nem rendeltetésszerű módon szokta elképzelni. És nem kell odaadni neki, megszerzi ha épp lerakom. Rengeteg mindent lehet vele játszani lezárt képernyővel is, legalábbis a gyerek szerint.
Na nekem gyerek van, drága telefon meg a fent említett okokból nincs.
Elég látni mit képes művelni egy sztenderd okostelefonnal. -
vacs
veterán
-
mrThomi
addikt
Elég gyenge épités. Egyik foldnál se emlékszem hogy ilyen könnyen tört volna. A tüzijáték nem a legjobb reklám XD Amugy én örülök minden foldnak legalább a samunak van motivácioja fejleszteni.
Vicze: Te nem éltél még együtt eleven gyerekkel.
Csodákat képesek müvelni amire nem is gondolnál. Akkor is ha normális szülei vannak. Azért ez hamar megégetné a kezét mire feleszmélne. Vagy tegyük fel valaki nincs képbe pl egy zürös este után és simán csak ráül és ugy marad. Az is kellemes meglepetés lenne..
Persze kevés rá az esély de pár millio embenél nem kizárt hogy törénik valami.Nekem még nincs gyerekem, de én kétlem hogy 50 kilós erővel tudna nyomni hüvelykujjból. Max csapkodja meg dobálja. Ha ráül az már kérdéses, de ott meg jobban eloszlik az erő. Nemtom, ez így mindenhogy gáz
-
Lajmund
őstag
Elég gyenge épités. Egyik foldnál se emlékszem hogy ilyen könnyen tört volna. A tüzijáték nem a legjobb reklám XD Amugy én örülök minden foldnak legalább a samunak van motivácioja fejleszteni.
Vicze: Te nem éltél még együtt eleven gyerekkel.
Csodákat képesek müvelni amire nem is gondolnál. Akkor is ha normális szülei vannak. Azért ez hamar megégetné a kezét mire feleszmélne. Vagy tegyük fel valaki nincs képbe pl egy zürös este után és simán csak ráül és ugy marad. Az is kellemes meglepetés lenne..
Persze kevés rá az esély de pár millio embenél nem kizárt hogy törénik valami. -
The.Biker
veterán
-
haruspex
aktív tag
Pedig ez pont tök reális, egy csomó gyerek játszik a szülei telefonján. Meg pl. egy munkatársam gyereke kettétörte a majdnem új tabletet pl, mikor valami felhúzta.
-
LosBlancosRM
őstag
-
kapal
tag
Ahogy a régi mondás is tartja, ami most is igaz: "A processzor füsttel működik. Ha a füst kijön, a processzor nem működik többé."
-
cs.zs.
veterán
A robbanás szót kicsit erősnek érzem.
-
mrThomi
addikt
Nekem jobban fáj az 1/2.0" méretű fő kamera..
Az szerintem még pont megmenekült
-
vicze
félisten
"senki nem töri össze így telefonját még véletlenül sem."
Ezt mond egy 6-7 év alatti gyereknek, aki egyszer véletlenül reprodukálja ezt a mozdulatot, és a kezébe robban az akksi. Akárhogy is ez így nem oké.
(Nem kell azzal jönni, hogy nálatok ez nem fordulhat elő. Nálunk sem. De attól még nincs kizárva.)Jup, tipikus Pixel Fold felhasználók a 6évesek.

Az még ok, hogy viszonylag könnyen törik a gyenge pontokon, de aksit senki nem fog még utána félbehajtogatni, csak azért mert.
-
.LnB
titán
"senki nem töri össze így telefonját még véletlenül sem."
Ezt mond egy 6-7 év alatti gyereknek, aki egyszer véletlenül reprodukálja ezt a mozdulatot, és a kezébe robban az akksi. Akárhogy is ez így nem oké.
(Nem kell azzal jönni, hogy nálatok ez nem fordulhat elő. Nálunk sem. De attól még nincs kizárva.) -
Elit3Zotya
addikt
-
mrThomi
addikt
Google sose tudott stabil telefont tervezni. Valahol mindig kisiklik alattuk...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Orvosi kérdések
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Ingatlanos topic
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
- Projektor topic
- Windows 11
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Google Pixel topik
- További aktív témák...
- Xiaomi 14 Ultra 16/512GB Újszerű,Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Apple IPhone 16 pro 128GB nagyon szép állapotban akksi 90% 2027.11.21-ig garis
- Apple IPhone 16 Pro Max 512GB Kártya Független 2027.10.28-ig garis
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Honor X7b 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! HP ZBook 8 G1i 14 üzleti notebook - Ultra 7 255H 32GB DDR5 1TB SSD RTX A500 4GB W11
- Lenovo A285 12,5" FHD - Ryzen 5 pro 2500U, 8GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, garancia
- i9-11900K / RTX 3080 / Z590i / 32GB 4000MHz / 1TB NVMe / 750w GOLD! BeszámítOK
- Lenovo X13 i5-10310 16Gb ram 512Gb Nvme, érintőkijelző, számla, gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



