Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz rokefeller #3556 üzenetére

    Így vannak :K úgy próbálom beállítani ahogy eddig is évek óta. Alját tetejét sem kell igazítani mert egyforma a felbontás, csak nem klónban vannak hanem a kiterjesztettet a fő mellé húzom jobb oldalra. Nem is a megjelenítéssel van gond, a fő képernyő a laptopon van, a kiterjesztett a vga kimeneten - működik is.
    Viszont míg eddig más disztrónál (ubi) ha megnyitottam valamit akkor az a fő képernyőn nyílt meg addig itt most a kiterjesztetten (huzigálhatom vissza őket a laptop képernyőre , miközben a filmnézést is zavarja, hogy eléugrál minen ablak). És ezt nem tudom hogyan kell orvosolni, mert eddig nem kellett, eddig jól működött.
    (Amúgy én most sem a rendszert akarom lehúzni, de ez is egy olyan dolog amit nem értek, hogy miért van így alapból és miért nem annak kell belepiszkálni aki a kiterjesztett asztalra akarja nyitni a programokat? - Ilyen apróságok tudnak zavarni, mert ha ezek nem lennének sokkal jobb lehetne a rendszer.)

    Azt a paroncsot lefuttattam, de miután egy csomót töltögetett a repokból a végén kidobta, hogy No Matches Found.
    Akkor nem lesz xdg-su? :F

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák