Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz krisztianAMG #21907 üzenetére

    A reklamálási idő valóban ennyi, de állítólag refundot csak 45 napon belül kérhetsz Paypal-től, viszont ha 60 munkanapot várok akkor már nem kérhetem a visszatérítést, még akkor sem ha mondjuk a 61. napon írnék a Paypal-nak. Innentől már a Gearbest jóindulatán múlik hogy vissza adják e a vételárat. Persze nem azt akartam az üzenetemmel mondani hogy nem bíznék meg bennük, meg nem érkezne meg. Csak azt hogy én kifizettem +2 dollárt a tracking számért, a termék ára pedig 27 dollár volt, de amit kaptam tracking szám, az még mindig nem él, pedig már 1,5 hete megküldték. Ha látnám hogy ott van kínába a postán és várakozik, akkor nem lenne akkora elégedetlenség bennem,mert tudnám hogy legalább már ott van. Viszont így elvileg még nincs ott, maximum a Gearbest raktárába vár arra hogy kivigye valaki feladni a postán.

    Természetesen udvarias levélírásra gondoltam, így tettem Pandawill-nél is, és másnap már fel is adták a csomagot és élni kezdett a tracking szám.

    -Norbi-

  • bul07

    nagyúr

    válasz krisztianAMG #21907 üzenetére

    Én többször leírtam ott hogy 6 rendelésem nem jött meg Kínából
    Abból 2db lámpa
    És mind le volt fotózva , bár szerintem fotó után a túloldalára ragasztottak más címzést azt is lekapták és dobták is a kukába(sose adták fel)

    Várja a hóhér a 60 munkanapot az majd három hónap, feladástól 25munkanap és lehet nyitni az ügyet ők is ennyit vállalnak a termékek lapján

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák