- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Pokoli repetát hoz az új GeForce driver
- Kompakt vízhűtés
- Milyen egeret válasszak?
- TV antenna és jelerősítés
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Ez lenne a népkártya? Teszten a GeForce RTX 5060 Ti 16 GB
- Elstartolt az AMD munkaállomásokhoz szánt platformja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
Aktív témák
-
Draki
aktív tag
Jujjjj ezen a hozzászóláson kicsit megütköztem. :)
A világ egyik legnagyobb alaplap gyártójáról ilyet kijelenteni... no comment.
Jók azok az alaplapok is amiket írtál (Gigybyte, MSI, Asus). Az ABIT lapokról meg inkább nem mondok semmit, mert nincs értelme vitatkozni. :) Maradjunk annyiban hogy nem olyan minőségűek, mint a gigabyte vagy az msi.
A fentiek fényében meglepődnél ha tudnád kinek is szállít lapokat az ECS... :)
Az ECS saját néven forgalmazott termékeit sokáig a low-end kategóriába pozícionálta. Olcsó nagyon megbízható, de szerényebb felszereltségű lapokat kínált. Manapság viszont kezd betörni az igazi felső kategóriás gyártók közé is. (Kezdődött a sor a P4 alá készült Photon fantázia név alatt futó lapokkal.)
De ebbe ne menjünk bele. A lényeg: Nézd meg kik a világ első számú alaplap gyártói! Biztos sok sz@r lappal került közéjük az ECS.
Nem reklámozni akartam a márkát csak felbosszant, ha tájékozatlanul okoskadnak egyesek... ''és a tanulság h.'' ha nem vagy tájékozott egy témában akkor inkább maradj csendben vagy pedig kérdezz (ez a legjobb), de ne vonj le általános érvényű igazságokat (Ráadásul hülyeséget. Még a végén vki elhiszi :) )!
Szvsz. ha valakinek fícsör gazdag alaplap kell akkor ne vegyen ECS lapot, ha viszont ''csak'' egy megbízható lap kell akkor nyugodtan vehet, sőt badarság +10K-t kifizetni a semmiért.
(Mint látod az aláírásomból nekem is ECS lapom van és soha semmi gond nem volt vele. Ez persze nem jelent semmit csak úgy mondom. De az azért jelent vmit, hogy 3 év garit adtak rá... :P)
Remélem nem haragudtál meg csak azt szeretném, hogy egy szakmai fórumon csak korrekt (szakmailag indokolt) kijelentéseknek legyen helyük.
[Szerkesztve]
Aktív témák
- Kingston Fury Renegade DDR5 6400mhz kit
- több db DDR4 laptop ramok 2x8Gb (7e) 2x16Gb (18e) és 2x32GB (35e) párban garanciával!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF Z390-PRO GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Eladó saját használatból MSI Z87-G43 GAMING 1150-es foglalatú alaplapom
- DDR4 Kingston és Corsair 2x16GB 3200MHz CL16
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I5 13400F / 32GB DDR5 / RTX 4070 Super / 1TB SSD
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! ASUS B460M i7 10700 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB KOLINK Observatory TG TT 600W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550 R9 5900X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700 XT 12GB Rampage SHIVA Enermax 750W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest