- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Nagyon erős ajánlattá kezd válni a SteamOS
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen processzort vegyek?
- Mini-ITX
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen egeret válasszak?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Neck
veterán
válasz
Kernel #17344 üzenetére
Szia,
Közben megnéztem, nem telibe takar ki a bérház szerencsére, hanem a két bérház között majdnem rálátok a kilátóra.
Tokaj felé pedig biztos nem fog menni, mert ott legalább 3 bérház takar ki, és az ablakom sem arrafelé néz
Azt tervezem, hogy bedugok egy darab kábelt, és megnézem, mit mutat - elvileg lennie kellene képnek.
Aztán pedig megveszem valamelyiket, és megkérem a Tisztelt Kereskedőt, hogy cseréljük egy drágábbra, ha nem lesz jó.Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat
-
Neck
veterán
Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem, nagyon zöldfülű vagyok a témában - és remélem, hogy egyáltalán jó helyre írok
Szükségem lenne egy DVB-T antennára, amivel tudom fogni MinDigTV ingyenesen sugárzott adását az LG Smart TV-men (a dobozon rajta a cimke, hogy alkalmas rá). Sajnos csak beltéri antenna jöhet szóba közvetlenül az ablak mögé, a bérházon egyáltalán nem tudok felszerelni semmit sem.
Az adótorony (Miskolc, Avasi kilátó elvileg) tőlem alig 1,5 - 2km-re van, viszont nem látok rá, egy hatalmas bérház pont telibe eltakar mindent, szerencsére csak 1, nem több - de legalább az ablak arrafelé néz.
Milyen antennát vegyek? Elég lehet egy 4 000 - 5 000 Ft-os "olcsó", pl ez a Thomson, vagy keressek 8 000 - 10 000-ért valami márkásabbat, pl ezt a TechniSat-ot? Esetleg egyéb, Best Buy termék, amit mindenkinek mindig lehet ajánlani?
Nem szükséges, hogy ultra tűéles hiperrészletes kép legyen, az élvezhető TV adás a cél, de ha ehhez szükséges többet költeni rá, ezen ne múljon (nyilván, csak ha van értelme)
Egyáltalán, melyik jellemzőt kell nézni? A nagyobb dB jobb? Az "aktív" mit jelent? Jobb lehet egy "aktív" 20dB-es, mint egy passzív 40dB-es?
Kérlek segítsetek, és nézzétek el, hogy ennyire kezdő vagyok
Köszönöm előre is:
Neck
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen autót vegyek?
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Spórolós topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- Kuponkunyeráló
- iPhone topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 128Gb Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Targus Universal USB 3.0 DV1K-2K Compact docking station (DisplayLink)
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A12/Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A32/Samsung Galaxy A52
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest