Hirdetés
- Mindenkinél több és erősebb AI gyorsítót ígér Elon Musk
- M.2 csatlakozók terén (is) jónak ígérkezik az MSI közelgő AMD-s alaplapja
- Kivégezheti a kisebb VGA-gyártókat az NVIDIA döntése
- Szinte a semmiből robbanna be az 1,4 nm-es eljárásával a Rapidus
- Félszáz terabájtos HDD-k előtt nyitotta ki az ajtót a Seagate
Új hozzászólás Aktív témák
-
DarkByte
addikt
Illetve ezek mellett még ott vannak a rádiók is. Sat fórumot olvasva azt írják a hang mp2 maradt. Az SD adóknál a 1,5Mbit viszont kicsit kevésnek tűnik.
Valahová 2,5-3Mbit köré tippeltem. Jó lenne látni egy mux tartalmat TSReader -el. 
Egyébként fura hogy az 65 -ös C mux -ot ilyen gyengén fogod, elméletileg ugyanakkora adóteljesítménnyel megy ugyanarról az adóról szóval meg kellene egyezni az A -val (persze lehet hogy a C most még nem megy teljes teljesítménnyel). Érdemes lenne kicsit állítgatnod fel-le a frekvenciát, lehet hogy a táblázatbeli frekvenciák itt sem tökéletesek.
Barátom próbálkozott tegnap, de csak a tuner -hez kapott botantenna volt kéznél, ezzel gyakorlatilag 0 jelet kapott (így se kép se hang, pedig az utóbbinak különösebb kodek telepítése nélkül is lennie kellett volna gondolom), viszont a 7 adót listázta a tuner. Ma fog erősítős DVB-T illetve ha minden összejön tetőtéri antennával tesztelni.
A sat.hu -n meg egymás torkának vannak esve az emberek még mindig; örülök hogy ez a topik informatív maradt.

#1252: háát.. több SD anyagot is kódoltam már H.264 -be és a 1,5Mbit az kicsit homályos képet ad, túl sok a deblock szűrés. De majd ha valaki rak fel mintát inkább akkor mondok véleményt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Beépül a Nano Banana a Google Fotókba
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Az iPhone Air buktája elkaszálhatta vékonyítási lázat
- Apple MacBook
- Xbox tulajok OFF topicja
- PlayStation 5
- AliExpress tapasztalatok
- Autós topik
- További aktív témák...
- Újszerű Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 eladó!
- Acer 15.6",FullHD,core i3 8145U(4x3,9Ghz)MX230 2/4GB DDR5VGA,8-20GB RAM,SSD,szép állapot,Win.11
- Eladó NAS HDD - WD Red 8TB 3.5" 5400rpm 256MB SATA3 (WD80EFAX)
- 2év Garancia,Lenovo Slim 3,i5 12450H(12x4,4Ghz)15,6"FullHD IPS,Magyar vil.bill,8-16GBDDR5 RAM,512SSD
- AJAZZ AK820 PRO Billentyűzet
- Fém, összecsukható és kihúzható fotó állvány eladó
- HP Z8 G4 Workstation (gamer célra is) dupla CPU Xeon Gold 6134
- Eladó szép állapotban levő Apple iPhone 11 64GB fehér / 12 hónap jótállással!
- BESZÁMÍTÁS! ASRockB450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD STRIX RTX 2070 SUPER 8GB GameMax Aero Mini 700W
- Samsung Galaxy A56 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Valahová 2,5-3Mbit köré tippeltem. Jó lenne látni egy mux tartalmat TSReader -el. 

wassermann

