Hirdetés
- Házimozi belépő szinten
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- HP ProLiant MicroServer Gen8
- Négy P-maggal jön a Panther Lake generáció
- Milyen notebookot vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Bronzos ATX 3.1 tápok a be quiet! névjegyével
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
-
PROHARDVER!
Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)
Aktív témák
-
Egon
nagyúr
válasz
Kwisatzh #7310 üzenetére
Persze, nagyon jó vételnek tűnik, ezt már az elején leszögeztem, azért is foglalkozom vele ennyit.
Viszont én próbálok leszokni a lemezekről, mert egy adott darabszám esetén már kezelhetetlen, karcolódik/tönkremegy/elkallódik, egyszóval sok a gond vele. Tipikus példa: jön a lányom (olvasni még nem tud), hogy rakjam be neki mondjuk a Hamupipőke 2-t. Nosza rajta: dvd-tároló elővesz, tok megkeres. Az esetek 90%-ában benne van a megfelelő lemez...Lejátszóba bepattint, film elindít (idióta Disney menüt elátkoz). Negyed óra múlva a film megáll. Lemez kipattintás, megfordítás, káromkodás, szennyeződés (csoki stb.) eltávolítás, visszarakás, odatekerés, elindítás. Na ebből lett elegem: ezért (is) vettem anno az O'Play-t, hogy a filmeket vinyón tároljam. Sajnos pl. a fent említett mese nem elérhető mkv-ban, ergo marad a DVD illetve az Xvid (utóbbiek minősége viszont szerintem sokszor nem éri el a DVD-ét: legalábbis amióta lecseréltem otthon a monitort és a tévét, többször is észrevettem már ilyet).
Nekem a BD-lemez olvasás csak egy (egyelőre felesleges) extra: se íróm, se gyári lemezem nincs (perpillanat). Viszont így nemcsak az mkv-lejátszómat tudná kiváltani, de a dvd-playert is ki tudnám rakni (illetve jobban belegondolva a videómagnót is nyugdíjazhatnám végre: jelenleg az az egyetlen eszköz, ami képes adást felvenni a tévéből).
Összességében - adott árért - ez tűnik a legjobb alternatívának számomra (legalábbis nem ismerek hasonló eszközt, ami ennyiért ilyen sokat tudna), azaz az igényeimet ez a cucc fedi le a legnagyobb mértékben.
Aktív témák
1. Olvasd el a téma összefoglalót!
2. Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik. Nem a műholdassal és nem az internet szolgáltatással.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- nJoy Cadu 1000VA / 600Watt / 2026.07 garancia/ Usb management / Line-interaktív / 2aksi / Schuko
- Intel Xeon Processzor E5-2680 v4
- HP Compaq 8000 Elite USDT Klasszikus teljesítmény, minimalista dizájn!
- FSP HEXA+ 400W Megbízható Erőforrás a Stabil PC Működéshez!
- Macbook pro 14" m1pro 16/512, szép állapotban,kiegészítőkkel, dobozával.
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 77B3 - 77" OLED - 4K 120Hz & 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - 700 Nits
- Eredeti Lenovo USB-C 65W töltő
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest