Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk
    Jómunkásember

    Nos az én szubjektív véleményem az, hogy már nincs olyan égető szükség mindig új verzióra frissíteni. Ma már rég nem erről szól a dolog mint régen. Korábban, amikor kb 1-2 év alatt ugrott a firefox verziószám sokkal szignifikánsabb módosulások voltak ilyen alkalmakkor, de amíg nem váltottak addig csak biztonsági frissítések voltak és ilyenkor ugye mindig indokolt volt a legfrissebb verziót használni.

    Most viszont verziószámhajhászás megy, és telenyomják mindenféle hülyeséggel is a böngészőt, amit egyébként nem értek, miért nem lehet ezt szükség esetén kiegészítők formájában megoldani?

    A releaseben hülyeség van és azt is megjavítják benne ami egyébként már rég jó. A régi metodikát viszont az ESR viszi tovább, bár lehet még ez is túl gyorsan frissül.
    Egyébként régen én is használtam még Minefield-et is (ma már nightlynak hívják ugye) de ma már szinte a release-t frissítik ilyen ütemben.

    Debianra meg szerintem nincs optimalizálva a release, csak simán iceweasel look-alike.

    Hmm, kicseréltem az ESR-re az Iceweaselt. Érdekes módon méretben csak fele akkora az ESR mint a régi és kicsit gyorsabb is lett pedig a sync miatt minden kieg megmaradt.

    Amúgy összeomlást egyikkel sem tudtam előidézni, a terminálban csak annyit láttam, hogy nem tudja használni a vdpau backandet a gpu-s rendereléshez. Ez normális, mert a P4 idejében nem is létezett még szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák