Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kew

    senior tag

    válasz Findzs #624 üzenetére

    Ezt már én is néztem, de az ilyen oldalak, ahol kilométer hosszan magyarázzák hogy ez a tökéletes gyógymód, én valahogy sosem hiszek :) Ahogy nézem, valamiféle agykontroll módszerrel próbálkozik, bár az igaz, hogy ezekben van valami, ha valakinek van türelme végigvinni. Ki kell próbálni :)

    Btw nekem tegnap megvolt az első remicade reindukció második kezelése, sajnos előjött amitől féltem, olyan allergiás reakciót váltott ki, hogy aszittem ottmaradok, nagyon rémisztő volt :(

    Előjelként, az első adag kb egy hétig hatott, majd ugyanúgy visszajött a hasmars, doki azt mondta, lehet, hogy ellenanyagot termelt a szervezet, hát így is lett.

    Borzalmas volt, a kezelés kb 20. percében hirtelen elöntött a melegség, pulzusom felpattant az egekbe, éreztem h az agyam szétfeszíti a vér, dagad fel a fejem, alig kapok levegőt.. A remit leállítva pár perc alatt csökkentek a tünetek, majd egy kálciumos, medrolos infuzióval szerencsére normalizálódtam, de közben erős derékfájás, mellkasfájdalom, hidegrázás kísérte a "javulást". Borzalom volt... Most várni kell 5 hetet, és kapok Humirát, remélem azzal nem lesz gond. Addig is tovább szenvedek a medrollal.. :/

    [ Szerkesztve ]

  • Thrawn

    félisten

    válasz Findzs #624 üzenetére

    Ezzel az oldallal találkoztam én is pár hete, egy jót akaró ismerősöm hívta fel rá a figyelmem. Sajnos ilyesmi honlapokból akad jónéhány, arra építenek, hogy a betegségükből mindenáron kiutat keresőket jól lehúzzák pénzzel. Erről a véleményem kifejtve nyilván bant kapnék, úgyhogy nem teszem.

    kew: Remélem a Humira be fog válni neked, biztos nem volt kellemes élmény a Remire adott reakciója a szervezetednek.

    Findzs: Engem a Medrol jól kicsinált legutóbb, szerencsére folyamatosan csökkentve a dózist leállhattam vele és most csak a Remicade megy. Szóval én pont fordítva vagyok ezzel a dologgal, mint te, örülök, hogy nem kell mást szednem.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák