Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz krammerka #3441 üzenetére

    Feltölteni nem tudok, 1xrüen nincs netem , gépem rá. (gyerekeim) Viszont ha BÁRMI kétséges, elküldi, s szívesen megnézem, hogy ok -e , mehet e.

    -Nézegettem, mostanában ez a divatos IBT is fut 1-2 procinál. (szerintem semmivel sem jobb-ezen volt is vita-, mint a prime, de..-
    Az nem egészen jó dolog, ha IBT-vel lefuttatott eredmény úhgy kerül be, hogy már lefutott az IBT, mert pl. a képen 1,296v-van, de teszt alatt ember nem tudja , mennyin ment..
    Jó lenne visszatértni az egységes külalkra..

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • F.B.I.

    veterán

    válasz krammerka #3441 üzenetére

    Nem vagyok egy számtech zseni, magamtól tanultam meg mindent. Kb. 4 éve van gépem, előtte azt sem tudtam hol kell őket bekapcsolni, ma már ott tartok, hogy percek alatt összeszerelek bármilyen konfigot. Hardverben ott vagyok, a szoftveres részek nem fekszenek, a látványnak élek nem a számoknak. Ennyi hibám van de gyorsan tanuló típus vagyok ( most is 3 gép vár összeszerelésre az asztal alatt ). Mint írtam időm végtelen, netem DIGI, tudok feltölteni bőven. A gyerek és asszony nem szól bele az életbe délután 4-ig és este 21-től, megint enyém a pálya. Ennyi hirtelen. :DDD

    Egy kis segítség viszont megint kellene :U . Az előbbiekben felrakott eredményemen futott a gép, kikapcsoltam. Nemrég visszaindításkor levett mindent alapra. Megint beállítottam, mindenek adtam feszt, procinak is a biosban írt felett. Nyomok egy F10-et, és semmi. Elindul a gép de nincs kép. Ilyenkor egy reset segít, ekkor minden visszaáll alapra. Most a gép defaulton fut. Futattam memtestet is de nem hozott hibát. Mi lehet a gond? Új gép, aránylag márkás alkatrészek, a táp egy gagyi, ami a házzal együtt volt szerelve ( Stability Power 400W ).
    Az alkatrészek: Sapphire HD4670 ddr4, 2x2Gb kingmax 800Mhz, Giga g31m-es2l, E5200, WD320Gb SATA vinyó.

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák