Új hozzászólás Aktív témák
-
Zoo123
senior tag
Szerkesztve: Látom megelőztek.
"1. Lehet-e a csapattársam versenystratégiáját változtatni, befolyásolni."
Nem.
"2. Ez nagyon bosszant. Az időmérőn a lágy gumit rendesen "megszaggatva" elérek egy jó időt, pl: 1-5 között, a gumim mondjuk 79%-os. Majd a bokszban felteszek egy új lágy gumit, és azzal újra megyek, de csak végig gurulok a pályan vele, majd visszaállok a bokszba, a gumi 98%-os. A másnapi versenyre mégis az agyonhasznált gumi van a kocsin, amit ugye a rajt előtt le sem cserélhetek."
Az idei szabály úgy szól hogy a kvalifikáción első tíz helyezett versenyző azzal a gumival kezdi a versenyt amivel a kvalifikáción a leggyorsabb kört megfutotta.
Ha az pont egy "agyonhasznált" gumi akkor így jártál!Ezt úgy kerülheted el, hogyha kvalifikáción mész egy pár gyors kört, és amikor nagyon jól megy, akkor teszed fel a vadiúj gumit és azzal is mész 1 max 2 nagyon gyors kört, aztán nem használod tovább!
Ha véletlenül egy "agyonstrapált" gumival megdöntenéd az új gumival elért rekordodat akkor van baj, ilyenkor inkább menj le a pályáról (invalid lap). -
Rototti
senior tag
1. Nem tudsz beleszólni, ez nem az F1 manager játék, itt egyéni játékos vagy, nem pedig a csapatfőnök. A valódi f1-ben sem mondja meg (jó esetben) Vettel, hogy mit csináljon Webber. Külön mérnökük van.
2. Azzal a gumival kell a versenyt elkezdeni, amin a legjobb időt futottad. És itt nem arra kell gondolni, hogy ha lággyal futottam, akkor akármelyik lággyal indulhatok. Pontosan azzal a gumival kell, amin a legjobb időt elérted. Ez a hivatalos F1 szabály.
mephi666: alonso's nightmare dlc
Új hozzászólás Aktív témák
- Amazfit Gtr 3 Pro okosóra dobozával újszerű állapotban
- i3-8100 + ASUS H310M alaplap + 8GB RAM egyben (félkonfig)
- Asztali PC , R5 5500 , RX 6700 XT , 32GB RAM , 512GB NVME , 1TB HDD
- Sony PlayStation 5 Fat 825 GB eredeti doboz, gyári kontroller
- Dell XPS 3K Érintős,core i7,16GB RAM,256-512GB SSD,ÚJ AKKU,ÚJ TÖLTŐ,Szép állapot
- LG OLED Televíziók: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG CROSSHAIR X670E GENE alaplap garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! GIGABYTE GA-Z170X-UD3 Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B450 R7 1700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 580 8GB Rampage SHIVA Corsair 450W
- AKCIÓ! 16GB (2x8) G.Skill Trident Z RGB 4266MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest