- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Monitor hiba topik
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Pokoli repetát hoz az új GeForce driver
- Kompakt vízhűtés
- Milyen egeret válasszak?
- TV antenna és jelerősítés
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Ez lenne a népkártya? Teszten a GeForce RTX 5060 Ti 16 GB
-
PROHARDVER!
--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---
Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
FecoGee
Topikgazda
Érdekes téma és örök vita ez az SDN és Expert dolog. Én úgy látom, hogy
- jelenleg a magyar piac szerintem nem érett meg az SDN-re, ACI-ra, APIC-ra, mert nincs rá pénze a cégeknek. Sok helyen még mindig a 2960/3560/6500 amit látni, itt megállt az idő. Lehet, hogy ebben tévedek, eddig ezt láttam.
- én az SDN szerepét leginkább SP és nagy Enterprise hálózatban látom, ahol több ezer eszközt kell kezelni. Picit más, de mégsem annyira más a WiFi, ahol van egy kontroller, ami mindent vezérel (WLC), meg a buta vas ami csak adatot forgalmaz/RF jelet lő de nem hoz érdemi döntést (LWAPP). Ez ellen nem szitkozódik senki, persze mert működik (nagyrészt), de a CLI vs. GUI témában komoly viták vannak.
- El kell mozdulni a programozás irányába, de azért, hogy megkönnyítsd a napi munkádat (pl. Python), nem a hype miatt. Nem kell programozónak lenni, de alap scripteket jó, ha tud írni az ember (én nem tudok, de idén tervezek ezen módosítani és tanulni ebben a témában. Olvastam twitteren hogy nem jó olyannak lenni a szakmában aki Python-t még csak az állatkertben látott
).
- A Cisco GUI-s megoldásainak nagy része sz*r. Az ISE sz*r. A Prime sz*r. Csilli-villi csak nem működik. A CLI is sokszor sz*r de jobb mint a GUI. A WLC ami talán kivétel a rossz GUI-k között. ACI-t még nem láttam de olvastam arról is szép blog cikkeket mikor össze kellett vakarni a padlóról és ez eltartott 6-12 óráig. Erre persze lehet mondani hogy a STP is ilyen hogy ha borul 1 napig linkeket vagdosol, de nem is tolják eléd aranytányéron hogy ez maga a csoda.Szerintem a hagyományos CCNA/CCNP/CCIE vonallal nem lehet mellélőni, kell a szaktudás, de be kell mellé vonni egy picit ez a Cloud/SDN/programozás dolgot. Nem helyette, mellette!
Új hozzászólás Aktív témák
- Kérlek használd a keresőt, mielőtt kérdezel!
- Olvasd el a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!
- A dumpok és a warez tiltott témának számítanak!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- PlayerUnknown’s Battlegrounds
- Vicces képek
- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- Motorola Edge 30 Neo - wake up, Jr...
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- PlayStation 5
- Egyre csak fejlődik az AI, emberek tízezreit rúgja majd ki a BT
- Spórolós topik
- CASIO órák kedvelők topicja!
- További aktív témák...
- Thinkpad X230 legenda: i7 CPU, IPS kijelző, 12 GB, dupla SSD, magyar villbill, webcam, fingerprint
- Honor X6b 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Apple Watch SE2 / 44mm / Midnight / Black Sport / Cellular (99%)
- Iphone 13 Pro Max 128 GB /// 86% Akku // Számlával és Garaniával
- Iphone 12 Pro Max 128 GB /// 88% Akku // Számlával és Garanciával
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix RTX 3070Ti 8GB GDDR6X Videokártya!
- Fotó állvány eladó
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Dixit 4 Eredet (bontatlan, fóliás kártyacsomag)
- Új! Targus - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 HDMI-vel. Saját töltő nélkül 2 monitorral (120Hz)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest