Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Apple MacBook
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Négy nagy x86-os újítással készül a jövőre az AMD és az Intel
- Itt a Panther Lake és az Intel rendkívül sokat vár tőle!
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- DUNE médialejátszók topicja
- Projektor topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
becherpig
újonc
Sziasztok, visszaolvastam pár ezer hozzászolást
Van egy olyan szokásom, hogy robogózás (illetve mopedezés) közben telefonról rádiót/zenét hallgatok. Most hangszórót váltanék, és kicsit gondban vagyok, hogy mire.Eddig vagy egy JBL Pop-ot használtam (tökéletes a patentos megoldása, hogy a kormányra akaszthassam), viszont halk, nem is a sebesség, inkább a sisak meg a szél miatt, meg hát ugye 3W, illetve egy JBL Charge2+ az, amim van, de az meg hiába elég hangos, nem tudom felakasztani (csak a 4-eshez találtam akasztós szilikontokot alin). Ha meg a hátizsákom oldalsó zsebébe teszem, hiába hangos, nem hallom, mert hátrafelé szól, lehagyom a hangot
. Most vagy varratok neki egy szájkosárszerű akasztót, vagy belehúzom egy zokniba, vagy ráducttape-ezem egy vállfára, vagy veszek egy új hangszórót. (ilyen régi JBL go van itthon, de azt nem szeretem).
Mivel több robogót, illetve moped használok, a leguniverzálisabb akasztós megoldás nekem az Anker Soundcore Icon lenne, ami most 15e forintért jó vételnek tűnik, illetve egy fokkal macerásabb a Tribit StormBox Micro, Amit amazonról tudnék megrendeni, kb. ugyanennyiért. Melyiket tartjátok jobbnak? (a JBL Charge2+ hangjával kapcsolatban nagyjából osztom a topikvéleményt). Bonusz kérdésként felmerült a nagyobbik, Soundcore Icon+ is, 25k.
És természetesen bármi egyéb ötletet, tanácsot nagyon szívesen veszek, megköszönök!
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Apple MacBook
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Battlefield 6
- Tőzsde és gazdaság
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Dell Precision 7740 Workstation 17,3", i9-9980HQ, 32GB, RTX3000 6GB
- Gamer PC - i5 14600k, RTX 3080 és 32gb RAM + GARANCIA
- HALLOWEENI KÉSZLET - RETRO Számítástechnika -- MINDEN RETRO EGY HELYEN -- RETRO Számítógépek
- Samsung S21 Plus 6 hónapos Akkucsere!
- Gamer PC - i7 10700K, RTX 3060ti és 16gb RAM + GARANCIA
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3107, 100% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3535
- iKing.Hu Samsung Galaxy S25 Plus Navy 12/256 GB Használt, karcmentes állapotban 3 hónap garanciával!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L480 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest