Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyborg

    őstag

    válasz Aureal #13402 üzenetére

    Volt maxsound plusom, imádtam azt is, de mély már nem volt benne nagy hangerőn. A motion plus nyomába se ér, nincs az az EQ hozzá, ne várj rá, ha ez a terved, menj a motion+-ra inkább, nem fogd megbánni. Amúgy jól be van állítva gyárilag, szépen szól, csak pici a tribit. Persze a xb12-ot azért überelni tudja az is, az biztos.

    Az, hogy mai csirke, nem mai csirke, itt nem sokat jelent, a fizikát nem tudod megerőszakolni, ha feljebb akarsz lépni, muszáj méretet váltani. A tribit 600g, a motion+ 1kg, a motion boom már 2 kg.
    A motion + már nem lesz sokkal jobb frissítéssel se, nincs mit fejleszteni rajta, elérte a határait. A motion boom se lesz már sokkal mélyebb, egyedül a hangzásán lehetne javítani 2 magas sugárzóval, de az már nem fér el sehol, akkor már méretben is nőnie kellene.
    Nem tudom, érted-e mit akarok mondani, de sztem vedd a motion +-t, nem sokkal nagyobb a tribitnél, fizikailag, ugyanolyan könnyen hordozható, és jobban szól sokkal. Sw frissitestől nem kell csodákat várni

Új hozzászólás Aktív témák