Hirdetés
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Penge_4
veterán
"Ha megnézted az elmúlt évek tendenciáit, szinte mindig ez érte meg a legjobban. Persze lehet, hogy éppen most nem fog így történni, ezt sajnos nem lehet tudni előre."
Annyit viszont ugyancsak lehet jósolni, hogyha a lenti diagram szerinti eloszlás nem változik majd meg, akkor a idő kérdése, hogy mikor döglik meg a BTC akár annak következtében, hogy valaki nagyon befolyásos (pl. Google) előáll egy saját altcoinnal, amit mindenhol reklámoz és terjeszt és ő maga fejleszti hozzá kereskedelmi alapon a keretrendszereket, így nagyon gyorsan elterjed és a market cap megeszi a Bitcoinét.
Vagy azért, mert mindenki inkább vásárol majd bányászat helyett és így összpontosul a bányászkapacitás. 14 milliárd USD nem olyan sok még, hogy ellenérdekelt emberek el ne söpörhessék. A kriptopénzeket nyilván nem fogják tudni, de a Bitcoint igen, amiről ők lemaradtak és ezért bedurciztak.
Nem gyártok összeesküvés-elméleteket, de a történelem igazolja, hogy ha valami ellen nem tudnak erőszakkal (ami lehet jogi és gazdasági "erőszak" is, mint betiltás, illetve ignorálás/médiazárlat/negatív információk) harcolni, akkor jön a második fázis, az asszimiláció. Megpróbálják akár nagyon lassan és módszeresen, de olyanná faragni, ami beleillik a meglévő rendszerbe. Ez pedig a Bitcoin lényegét pusztítaná el.
A matematikai elv hiába marad forradalmi, ha a jövő kriptopénze is majd bankárok és politikusok kezében lesz és az ő szájízük szerint lesz kialakítva, kódolt inflációval meg hasonlókkal.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Zsír DELL XPS 13 Plus 9320 Ultrabook laptop, -70% 13,4" i7-1260P 12Mag 16/512 FHD+ /Millió! Ft/
- AMD Ryzen 5 8500G 6-Core 3.5GHz AM5 Box - PCX garancia 2028.10.06.
- FELÚJÍTOTT (Refubished) Lenovo Thinkpad T14s G2 Üzleti Golyóálló Laptop -50% Ryzen 5 PRO 16/256 FHD
- Eladó: SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 7800 XT
- Lenovo ThinkPad P16V Gen2. Munkaállomás Intel Core Ultra 7-165H/32RAM/1TBSSD/RTX2000Ada 3év gar
- Endgame Gear gamer egerek /OP1 8K, XM2we, XM1R, XM1 RGB (fehér/fekete/lila)/
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3854,94% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3844
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest



