Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen egeret válasszak?
- Kérsz egy pohár hardverbólét?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Apple MacBook
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen monitort vegyek?
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Autós kamerák
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Penge_4
veterán
válasz
ignorant
#4560
üzenetére
"szerintem kurvara mind1 hogy ki mikor vesz, ha hasnzalod a BTC-t, szoval van utility-d akkor kurvara mind1 az ar...max spekulatoroknak dilemma ez."
Szerintem meg még korai lenne "használod a BTC-t" kijelentéseket tenni, mikor az early adopterek is a dollár árfolyamához igazítják a BTC-s árat. Vagyis ha veszel 300-on 5 BTC-t azért, hogy 1500 USD értékű valamit vegyél, majd visszazuhan 200-ra, akkor az 5 BTC-d már csak 1000 USD-t fog érni és az oldalon látható ár megváltozik 7.5 BTC-re. Vagyis neked további 2.5 BTC-dbe (500 USD) fog fájni, hogy megvehesd, amit terveztél. Ellenben fordított esetben jól járhatsz.
Bár a trükkösebb kereskedőknél úgy van belőve az algoritmus, hogy csak abban az esetben változzon a BTC-ben írott ár, ha zuhan a BTC. Vagyis ha 5 BTC vagy 1500 USD-s árról a BTC árfolyama duplájára ugrik, akkor nem fog 2.5 BTC-re lecsökkenni.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Eredeti játékok OFF topik
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen egeret válasszak?
- Rendszergazda topic
- Kérsz egy pohár hardverbólét?
- Windows 11
- BestBuy ruhás topik
- További aktív témák...
- DJI mini 3 drón display unit
- SK Hynix vagy Samsung 32GB DDR4 2666MHz PC4-21300 laptop RAM
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 256GB White Titanium-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4448
- iPhone 17 Pro Max Kozmosznarancs - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok !!
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



