Hirdetés
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- OLED TV topic
- Azonnali informatikai kérdések órája
- A Micron szerint nem dobbantott a végfelhasználói piacról a Crucial eltűnésével
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- RAM topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Két 16 GB-os GeForce gyártását szüntette meg az ASUS
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Penge_4
veterán
válasz
ignorant
#4003
üzenetére
Inkább emberi intelligencia FTW!
Önmagában a Bitcoin sem fogja megváltani a világot, lásd: inputs.io példája. Kényelmes azonnali utalások és hasonlók, az emberek többségét viszont nem érdekli, hogy a háttérben mi megy végbe.
Lényegében ez ugyanarra a szintre degradálja az ott tartott pénzét az embernek, mint amilyenre a bank degradálta kezdetben az ember aranypénzét, most meg a készpénzét. Lehet, hogy kényelmes, de uralmuk van a pénzed felett, mert az ő Bitcoin címükön van és saját könyvelési rendszert vezetnek.
Ugyanúgy kikérheted onnan (még egyelőre) az aktuális feltételeikkel, ahogy a banknál is így van a mai napig. Kiveheted ATM-en a pénzed. De ettől megszűnt az uralmuk? Dehogy szűnt meg.
Ha ilyen szolgáltatásokat fognak az emberek használni, akkor sérül az egész alapfilozófia és annyi előnye lesz az egész Bitcoinnak, hogy végre lesz egy kvázi-globális elektronikus valuta és nem kell majd USD, EUR és GBP között sem váltogatnia az embernek.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Elden Ring
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Furcsaság a Monster Hunter Wilds körül: több DLC = jobb teljesítmény?
- iPhone topik
- OLED TV topic
- Jövedelem
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- További aktív témák...
- Cooler Master 600 Wattos 80 Plusz Fix Kábelezésű Tápegység
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 6600K / 16GB DDR4 / GTX 1660 6GB / 128SSD + 1TB HDD
- Dell Latitude 5450 14" FHD IPS Ultra 7 155U 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Playstation 5 Slim lemezes 2027 szeptemberig garancia!
- ÚJ! BONTATLAN! SAMSUNG Q800F 5.1.2 csatornás, hangprojektor/soundbar.
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi 14C / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3576
- Keresünk Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21Fe
- Apple iPad 7 32GB (3 hó Garancia)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



