Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Projektor topic
- Most tényleg 8 GB VRAM-mal szúrja ki szemünk az NVIDIA??
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen széket vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
BigBear
senior tag
válasz
BeLucZ
#22400
üzenetére
Hmmm... akkor lehet, hogy mégis ennél kellene maradnom? Igazából 1-2% nem annyira izgat, nem lényeges nekem. Terveim szerint inkább hosszú távra nézném a dolgot, mintegy befektetésként (vagy buktaként?) némi "felesleget". Őszintén bitcoinom is csak azért van most mert az ezer éve elfeledett accountomra figyelmeztettek és belépés után rájöttem, hogy a bent hagyott "áááá, úgyse ér már semmit" töredék bitcoinom arányaiban brutálisat fialt.

(Na mondjuk tökön is böktem magam, hogy miért adtam el valamikor a bitcoinom. Erősen milliós nagyságrend amit "buktam". Ugye nem hitt benne az ember, meg nem foglalkoztam vele.)
Innen jött az ötlet, hogy vennék esetleg mást is, aztán hadd csücsüljön magának.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Könyvajánló
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Projektor topic
- Battlefield 6
- Meglepően lassú az iOS 26 terjedése
- Autós topik
- Most tényleg 8 GB VRAM-mal szúrja ki szemünk az NVIDIA??
- iPhone topik
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Midnight - 1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4071
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 G3 - i5-1245U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I NBD Gari!
- Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 256 GB-100%-3 hó gari!
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550 R7 3700X 32GB DDR4 512GB SSD AORUS RTX 3070Ti 8GB LIAN LI 216 RX ASUS 750W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




