Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Mozso26 #1609 üzenetére

    A 3-asra(pci-e 2.0 miatt): alaplapot én most majd veszek, 2 évig legalább nem fogom cserélni, mert nem es pénzem csak 1dolgot cserélni a gépben, az pedig valószínűleg vidkari lesz.

    I am having fun staying poor.

  • Sawa_1

    csendes tag

    válasz Mozso26 #1609 üzenetére

    Ehhez nekem is hozzá kell szólnom.

    ''miért vennél olyan karit ami hangosabb drágább jobban melegszik''

    HR-03 plus vagy vízhűtés, aztán probléma megoldva, ez meg úgyis kell a 8800-ra is.

    ''és a jelen állás szerint elhanyagolhatoan gyorsabb mint a 320mb gts''

    Nem igaz, ld tesztek.

    ''egy éven belül szerintem ugyis vehetsz másik karit akkor miért vennéd a drágábbat.''

    Talán, mert már most jobb, és több tartalék van benne, másrészt meg a 2900XT nem drágább, mint a 640-es GTS. Van még 1 ok: 3d grafikához nem jó a 8800, bugzik mindenhol, ez nekem totál eldönti amúgy is a kérdést, amúgy hajlanék egy GTX-re.

    '' Egy éven belül lehet h tudsz malyd venni egy igazi ati-t amelyik 55nm gyártástechnologiával (nem melegszik halk)készült pcie 2.0(3.0) ddr4 több stream proci stb.''

    Vagy lesz, vagy nem. Ki tudja mi lesz 1 év múlva, az ember (azaz én) most vesz kártyát, nem a jövő héten vagy x hónap múlva. Új széria mindig jön, ilyen alapon ne vegyünk soha semmit. Nem látom, hogy várható lenne egy újabb komoly áttörés mostanában, több tranziszort meg procit pakolnak a kártyára oké, meg jobbak lesznek a driverek DX10-hez. De pl. a ram-ok ''fejlődése'' se túl biztató számomra. De lehet, hogy rosszul látom.

    Az erkélyhűtésé a jövő!

Új hozzászólás Aktív témák