- Panorámás, E-ATX-es toronyház a Thermaltake-től, akár "lopakodó" alaplapokhoz is
- Sokrétű segédkijelzővel gyarapodott a Corsair portfóliója
- Többféle belsővel jönnek a Kysona 50 gramm alatti, akciós egerei
- Világelső, 321 cellarétegű QLC-s 3D NAND-ot hozott az SK Hynix
- USB portok garmadája az ASRock AMD-s alaplapján
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tankblock
aktív tag
hmm az nem biztps h jó lesz, mert a bootloadernek erről fogalma sincs....
És szeretne egy csomó mindent kitolni a UART on.....
Elvileg a GPIO2 csak HIGH lehet BOOTkor. SPI indításkor v a UART letöltéskor is. Ha a GPIO15 fent van akkor elméletileg nem nézi, hogy hol van, mert akkor SD kártyáról szeretne bootolni.
Ezt a lábat se használnám biztosan semmire sem.Ha jól emlékszem akkor a GPIO 0,2 lehet I2C re használni,
GPIO 4,5 12,13,14 szinte akármire és nincs több használható GPIO láb.Max mások megmondják h tévedtem.GPIO16 inkább a deepSleepre használandó, de én soha sem használtam még semmire sem.
Ha ennél több láb kell akkor GPIO extende IC kell. vagy másik uController --> ESP32
-
helltp
aktív tag
-
helltp
aktív tag
Megoldódott. A hivatalos arduino oldaon lévő leírás nem jó. Azt a felállást kell használni a programozáshoz is, mint a bootloader égetéshez, és úgy már menni fog. (Legalábbis nekem Arduino IDE 1.6.3 alól az 'upload using programer'-rel ment. Tools/Programerben az Arduino as ISP volt beállítva.) Itt egy pontosabb leírás, amit ebből a hozzászólásból szedtem. Elég az első 3 pontot megcsinálni, és utána megy az IDE ből is, nem kell command line se.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- MINI PC HP PRODESK 600 G2 G3 G4 G5 i3 és i5 6-9. gen gar. Budapest MPL Foxpost
- AZTA! HP EliteBook 840 G8 Fémházas Laptop Ultrabook 14" -60% i7-1185G7 16/512 FHD IPS Iris Xe
- Asus P8H61-M LX R2.0 LGA 1155 alaplap, + Quad Core i5-2500 CPU
- LEGO Technic - Bugatti Chiron (42083)
- DJI Mavic 3 drón szett - 4/3" Hasselblad + 7x-es zoom kamera
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3241
- Samsung Galaxy A25 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 138 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- IPhone 12 Mini 64GB Szép Állapot! Akku:100% 6 hó jótállás
- Új, Garanciális (1-3ÉV) Gamer PC-Számítógép, néve szóló számlával! I5 14400F / RTX 5060 / 32GB DDR5
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest