- Majdnem 20 évvel később befejezték a rajongók a PC-s Grand Theft Auto IV-et
- Milyen notebookot vegyek?
- Projektor topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali fotós kérdések órája
- Elhagyja a 32 bites módot a Steam
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- TCL LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
PROHARDVER!
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cavalera
tag
Nemrég dobta ki az Oukitel a K6-os telefonját, a pecifikációk papíron lenyűgözőek, 75k pedig egyáltalán nem tűnik soknak érte. Mi a véleményetek, szerintetek érdemes egy ilyen vételben gondolkodni?
-
Cavalera
tag
válasz
tibcsi0407 #134647 üzenetére
Értem, köszi a tippet
Esetleg Maze Alpha vélemény? Milyen márka? Elég jónak tűnik ez is papíron, és csak 60 lenne EU-us raktárból.
Konkrétan ezt az ajánlatot nézem: [link]LINK
-
Cavalera
tag
válasz
tibcsi0407 #134643 üzenetére
köszi, de nekem ebből nem derül ki, hogy ezek a telefonok mitől lennének jobbak. Ha a specifikációkat egymás mellé teszem, az UMI szinte mindenben jobbnak bizonyul. LeEco-t nem szeretnék venni, testvéremnek van egy ilyen telefonja és nem nyert el e a tetszésemet.
-
Cavalera
tag
Sziasztok, nemsokára le szeretném váltani a THL 5000-es telefonomat, de a nagy akksi-t nem szeretném elengedni. Az UMiDIGI S2 PRO-t néztem ki magamnak, ami kínában már kb. 90.000 ft körül kapható. Erről van valakinek véleménye? Esetleg ebben az árketagóriában van valami más készülék, ami ajánlott lenne?
-
Cavalera
tag
A kínai telefonok topikjába már írtam, de azt mondták, dobjam át a kérdésemet ide, amit most meg is teszek:
Szeretnék egy új telefont venni a nyáron, de nem szeretnék 65K-nál mondjuk többet költeni rá. Ezért is szeretnék valami szuper kínai kütyüt venni. Legtöbbször netezésre, filmnézésre, zenehallgatásra használnám, így jó lenne valami nagy kapacitású akkumulátoros. Eddig a THL 5000-et , valamint az Elephone P5000-et néztem ki magamnak. Nem igazán értek hozzá egyébként sajnos, így laikusként nem látok túl sok különbséget a kettő között. Mitől van az, hogy a THL közel 10K-val többe kerül, mint az Elephone? És alapból is, ti melyikeket ajánljátok? Elolvastam mindkét telefon topikját, de nem igazán jutottam előrébb. Esetleg van még más ilyen nagy akksis teló, ami jobban megérné ennyiért? Vevő vagyok az új ötletekre.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Háztartási gépek
- YouTube
- Autós topik
- Majdnem 20 évvel később befejezték a rajongók a PC-s Grand Theft Auto IV-et
- Építő/felújító topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen notebookot vegyek?
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- iPhone 14 Pro, 128 GB, kártyafüggetlen, számlával
- Eladó iPhone 12 Pro Max 128 GB Kártyafüggetlen 100% akkumulátor
- Apple iPhone 16 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3544
- GYÖNYÖRŰ iPhone Xs Max 256GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3537, 100% Akkumulátor
- Honor Magic5 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3346, 100% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3316
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2998, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest