Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz Istwan #16695 üzenetére

    Gps-t, fényképezögépet, videokamerát, laptopot is hordok (persze mikor épp mit szeretnék, felhasználási céltól függően). Ja, és karórát is. :D
    És mind jobb az adott célra, mint egy bármiyen telefon.

    Épp ma vettem a 4ik! digit fényképezőmet (mind1ik működik, csak hát már kellett a 2 éves gyerkőcnek is, ha már van a 6 évesnek, ezért Én kaptam újat, ők öröklik az előzőeket, asszonynak meg jó a tükrös digitálisa) :))

    ¤ R'n'R ¤

  • chab7

    addikt

    válasz Istwan #16695 üzenetére

    Hmm elgondolkodtató, hogy valamit rosszul csinálok. :U :U
    Gyanús is volt, hogy egy szál telefonnal menni valahová nem olyan cool, bár kényelmes érzés volt úgy utazni, hogy ezek helyett egyetlen telefon volt nálam és mégis tudta azt amit ez a sok cucc együtt.
    Az órás dologhoz meg csak annyit, hogy anno nekem is volt karórám de mióta van a telefonokban azóta nem izzasztom a csuklómat vele (nekem kényelmetlen viselni, be is akadhat valahová ha dolgozok, azon kívül hogy nyáron izzad alatta és még ha leveszem is ott marad az "árnyéka")
    Nem használok lockscreent mert ha be van kapcsolva a kijelző akkor tudom mit csinálok, ha meg nem használom akkor sötét képernyővel nem nyomódik el semmi. Ergo ha idő kell akkor power be, idő megnéz, power ki. Tokból sem kell hámozni mert olyan telót sem használok amit ennyire óvni kellene. Inkább fólia van rajta, az is csak karcmentesség miatt, pedig elvileg az sem kellene strapatelóra ami miatt simán hordhatom burok nélkül. Azt elismerem sok teló esetében más lehet a helyzet és érvényes lehet a fentebb említett tokból ki lock kiold... ami tényleg gáz. Van aki hype alapján választ hardvert is meg szoftvert is, van aki meg hasznosság szerint (ja és ahogy egyel feljebb említik - pénztárca szerint)... Na de már eddig is off volt így nem folytatom nem ide való ;)
    Várom inkább az app ajánlásokat, észrevételeket, ami ebbe a topicba való.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák