- Bemutatkozott a Transcend SSD-inek zászlóshajója
- Sugárhajtómű ihlette a Zalman CPU-hűtőjét, de nem az üzemzaj tekintetében
- Félreértések az FSR 4 és a PlayStation 5 Pro körül
- Nem tetszik a Procon-SP-nek, hogy a Nintendo távolról kivégezheti a Switch 2-t
- Megcélozta az NVIDIA-t a 2 nm-es node-jával a Samsung
Aktív témák
-
S e t h
nagyúr
válasz
atillaahun #26819 üzenetére
Köszi, csekkolom.
-
S e t h
nagyúr
válasz
petipetya #26807 üzenetére
Én a t9-től konkrétan a falra mászok, de az is igaz ,hogy az utóbbi idők legharsányabb kacagásait okozta nálam ,mikor jönnek sorban vissza az smsek ,hogy "nem értem amit írtál".
Ez a fosadék olyan szavakat generál be az általam írottak helyett, hogy minimum fogyatékosnak hisznek miután elküldtem az üzeneteket.
Ki lehet vhol kapcsolni a t9-et? -
S e t h
nagyúr
válasz
atillaahun #26802 üzenetére
Plusz egy szavazat az anysoftkeyre.Nem kell tökölődnöm a hosszas bill.nyomásokkal, hanem beállítástól függően kiteszi szépen az ékezetes betűket is a screenre.
Én a SlideIt-től nagyon idegenkedek.Folyamatosan érinteni kell a kijelzőt, egy haver próbálta, azt mondta ,hogy ha véletlenül kicsit is elemelte a kezét,akkor már ugrott is a mutatvány.
Ha koszos a kijelző, olyan mintha zsíros kenyeret kennék, nekem a pötyögős megoldás messze jobban bejött. -
S e t h
nagyúr
Úgy néz ki én is megszívtam, most vettem volna egy alkalmazást és nem fogadta el a kártyámat a market.
[link]
Érdekes módon nem kaptam értesítést a banktól ,hogy le lennék tiltva, holnap reggel elmegyek bevásárolni, kérdés egyáltalán tudok-e.Ha igen, akkor meg nem tudom miért lett tiltva a kártya a neten. -
S e t h
nagyúr
-
S e t h
nagyúr
Telefonomon gyárilag van rajta alapból a Soundhound reklámos verziója.Le sem lehet törölni, most megvettem a fullos verziót, a marketen már úgy is írja ,hogy ez van telepítve és a free verzió nem, viszont a telón semmi változás, sőt magában a programban fel is ajánlja ,hogy ha fizetek 4,99 dollárt, akkor nem lesz reklám és korlátozva sem lesz a keresés.
Most akkor mi a franc is van? -
S e t h
nagyúr
Az AnySoftKeyboardban vannak ékezetes betűk is, nem kell őket nyomásra előhozni, viszont ezt nem tudtam felfedezni a Swiftkey X Keyboardban.Ez utóbbi fizetős is, magyar nyelvű is, de nem találtam a menüben ékezetes betűk előhozására utaló menüpontot.
Ez alapján az any jobbnak tűnik. -
S e t h
nagyúr
Gondolom ,hogy az iphone-os Songify-hoz hasonló program nincs androidra.
A Micdroid és a Tune Me programok sajnos gyenge árnyékai sem lehetnének a Songifynak. -
S e t h
nagyúr
válasz
Something_ #23841 üzenetére
Dettó ezt a kombót használom.
-
S e t h
nagyúr
Pdf olvasóban kérnék segítséget.
A pdf to go-t használtam eddig, de sajnos nem jegyzi meg, hogy hagytam abba az olvasást és mindig manuálisan kell utána megkeresni az oldalt.
Kipróbáltam az ezPdf readert, ami viszont megjegyzi ahonnan kiléptem ,viszont a hosszú ő-t nem kezeli, ez meg ront az élményen, arról nem is beszélve, hogy text flownál a képeket elfelejti megjeleníteni, ellentétben a pdf to goval.
Az aldiko és adobe reader gagyibb mindegyiknél, mert nem tudom úgy a kijelzőre lőni(zoomolni), hogy az passzoljon is a screenre.A kérdésem csupán annyi,
- pdf to go-nál van -e olyan beállítás, hogy megjegyezze az oldalszámot vagy
- lehet-e a ezPdf readernél a hosszú ő-s problémát orvosolni és képes illusztrációkat is megjeleníteni flownál. -
S e t h
nagyúr
Opera minit használok, illetve használnék ,de pl egy webes fórumnál nem tudtam hozzászólni, úgy csinált mintha töltött volna, de aztán semmi, a megjelenítés oké, de így ,hogy nem tudok vele pl fórumozni , max kuka.
Néztem a beállításokat is de elképzelésem sincs mi lehet a probléma, van vkinek ötlete? -
S e t h
nagyúr
Most gondolkodom ,hogy teszteljem -e az mx video playert, mi ez az óriási hype körülötte.A bs playerrel tökéletesen meg vagyok elégedve, nekem csak akkor adna többet más lejátszó, ha vhogy jobban kímélné az aksit és az mx video playernél is csak azt írják ,hogy kihasználja a két procis telókat, kérdés, hogy emiatt nem fogyaszt-e többet.
-
S e t h
nagyúr
Mi lehet annak az oka, hogy miután újra raktam a rendszert,csináltam volna egy biztonsági másolatot a htc synccel, de azt a hibaüzenetet kapom a számítógépen ,hogy nem lehet kapcsolatot másolni a pimről.
-
S e t h
nagyúr
Miként lehet az opera miniből kilépni?Nem találok semmilyen gombot amivel ki tudnék lépni.
Aktív témák
Hirdetés
- Dell Latitude 7410 Strapabíró Ütésálló Profi Ultrabook Laptop 14" -80% i7-10610U 16/512 FHD IPS MATT
- Eladó Lian Li O11D MINI-X gépház
- Lenovo ThinkPad P17 Tervező Vágó Laptop -50% 17,3" i7-10750H 32/512 QUADRO T1000 4GB
- FSP DAGGER PRO ATX3.0(PCIe5.0) 850W Sfx tápegység
- Eladó PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB OC XLR8
- Azonnali A320 B350 X370 B450 X470 A520 B550 X570 chipset alaplap felvásárlás személyes/csomagküldés
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
- Akció! Újra Gamer EGEREK! Glorious , Endgamer XM1R , Nibio
- LG UltraGear Gaming Monitorok: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest