Hirdetés
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Milyen notebookot vegyek?
- Androidos tablet topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED TV topic
- Az IT-s uzsonnásdobozba nem szendvics kerül
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Intel Core i7-5xxx "Haswell-E/EP" és i7-6xxx "Broadwell-E/EP" (LGA2011-v3)
-
PROHARDVER!
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.
Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
válasz
ncc1701
#58709
üzenetére
LG G Pad 8.3
A google eszközöket is lehet ezen tiltani, bár mint írtam, pár google appnak (play, google search) úgyis megmarad az ikonja, csak indításnál kiírja, hogy nincs hozzá jogosultság, és rögtön ki is lép belőlük.
Amúgy a kollégád biztos, hogy Restricted usert hozott létre?
-
válasz
ncc1701
#58704
üzenetére
Direkt kipróbáltam, google-s appok közül is csak az megy, amire meg van adva az engedély. Amúgy olyan, mint windowson, vagyis ki/be kell jelentkezni a userek váltásához, és az asztal is más, a letiltott appok ikonjai meg sem jelennek (kivéve pár google-s, de azok nem indulnak, ha nem engedélyezett). Beállításokba be lehet menni, de minimális dolgokat lehet csak állítani.
mod: semmi lényeges dolgot nem tud elállítani, a wifit persze ki/be lehet kapcsolni, de azt nem lehet kikerülni. Amúgy meg miért akkor gond az?
-
-
bacus
őstag
válasz
ncc1701
#35722
üzenetére
Ha ez szopatás, akkor egyszerű a megoldás. Azt látod, hogy átirányitott hivás, ha igen és nem kellett volna felvenned (nyilván kollégádat keresik), akkor mondj szépeket a telefonba, ami kellemetlen helyzetbe hozza a kollégát:
-pl mondd, hogy te vagy az, de mindenre értetlenkedj, vagy egyszerüen kérdéssel felelj mindenre, ez hamar kiborit mindenkit.
- mond, hogy nem ér rá a kolléga, de ha ir egy sms-t visszahivja (az sms nem átirányitható)
- mond, hogy a kollégának a tegnapi este után nagyon fáj a valaga és proktológushoz ment, pedig mondtad neki, hogy nem csak legenda, miszerint a fekete férfiaknak jelentősen nagyobb lehet a méretük..
- ugyanez, csak finomabban, kiújult az aranyere a kollégának, lehet meg is kell műteni
- hibás számon keresi a kollégát, majd add meg a magántelefonját, vagy a felesége telefonját.stb.
hidd el, a szopatásnak hamar vége lesz!
-
LonGleY
veterán
válasz
ncc1701
#35708
üzenetére
Ezt keresed: [link]
Szerintem a szolgáltató nem küld olyan infókat a készülékre, hogy a hívás milyen számról lett továbbítva. Esetleg finomabb eszközöket tudok még javasolni: fosatós csoki, vérhörcsög, ilyesmi.
-
petipetya
nagyúr
válasz
ncc1701
#11275
üzenetére
Némelyik időjárás alkalmazásban van riasztás - persze gondolom nem csak a hóra riaszt.
Vagy:
- Nfc-s telefonod van
- Mikor havazik az erkélyen/teraszon, akkor az ráesik egy papírlapra
- A súlytól (20cm-es hó esetén) eldől egy sor dominó
- Ezek meghúznak egy zsinórt, ami által egy előre beprogramozott nfc tag odakoccan a telefon hátlapjához
- Elindul az ébresztő -
válasz
ncc1701
#5714
üzenetére
Röviden ég és föld...
A Tasker szinte egy komplett "programozási környezet", olvass utána.
-
quailstorm
félisten
válasz
ncc1701
#5504
üzenetére
Annak csak egy oka van. Minden termékük a prémiumkategóriát célozta meg, még ha a 3GS kijelzője/kamerája, és az 5 kijelzője/kamerája/burkolata ezt nem is indokolja. (az i4 mocsokul utánhúzásos képernyőjén is csak pislogtam)
Androidból nagy mennyiségben a hulladék kategória fogy. Ami telefonnak rossz, mert instabil, és borzasztó a hangszórója, hardveresen gyenge, és éppen elviszi a rendszert de tovább semmi. ARMv7-es telefont keveset találni a környezetemben. FPU-sat eggyel többet, bár nem mintha az omnia 2 kihasználná.
Szóval ez az olcsó kategória hiányzik. Ha most újra gyártanák a 3GS-t, pl 800x480 képernyővel 512 rammal, változatlan vagy 5MPixes kamerával, iOS5-6-tal 50-60k körül fogyna rendesen.
Úgyhogy ez mennyiségi kérdés amit feszegetsz.
Meg az iOS 6 az nem teljesen képviseli az előre irányt.
Nem értem mi volt annyira jó a droidban, hogy ennyire felkapták. Többet beleöltek a rendszerbe mint amennyit érdemes.
Nekem a droiddal mindig csak a bajom van. Kipróbálom rendszeresen, milyen jó a sok app a nagy támogatás, de állandóak a paranormális jelenségek meg a kínlódások. Arról nem is beszélve hogy tudom mire képes a HW, és hogy ez kb a 4 évvel ezelőtti szint ahol most tartunk. Hála a droidnak. Csak azok az eredmények nem publikusak. Hiába adtak mindent a szájukba a fejlesztőknek, nekik a droid és az iOS kellett.
Új hozzászólás Aktív témák
● Tilos a warez!
● A Factory Reset Protection (FRP) megkerülésében nem nyújtunk segítséget!
- Horgász topik
- Mozilla Firefox
- Windows 11
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Futás, futópályák
- Milyen okostelefont vegyek?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Ennyiért vehetjük meg az első vízhűtéses gaming mobilt az EU-ban
- Milyen notebookot vegyek?
- További aktív témák...
- Thinkpad X1 Extreme 2nd 15.6" FHD IPS i7-9850H GTX 1650 32GB 1TB NVMe ujjlolv gar
- Thinkpad P16v Gen1 16" FHD+ IPS i7-13800H RTX A500 32GB 1TB NVMe ujjlolv gar
- Latitude 3450 14" FHD IPS Ultra 5 135U 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjlolv IR kam gar
- P16 Gen2 16" QHD+ IPS i9-13950HX RTX A1000 32GB 1TB NVMe magyar vbill ujjolv IR kam gar
- iPhone 17 Pro 512Gb
- 365 NAPRA RÉSZLETRE BANKMNETES KAMATMENTES , GAMER PC ,LAPTOPOK , GAMER SZÉKEK , GAMER MONITOROK
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S24 Ultra 8/256 GB Titanium Gray 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3421
- Samsung Galaxy A36 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / BONTATLAN
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.

Vagy tokot töltök le rá a Play áruházban ?
Troll off: szoftveresen gondoltam a védelmet.. 




Úgy tudom Chrome gyárilag csak a JB-től van,legalább is neked a Mini Pro-ban nincs gyárilag.

crok
mobilizmo

