- DUNE médialejátszók topicja
- Milyen notebookot vegyek?
- Apple asztali gépek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen processzort vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- TCL LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick3D
senior tag
Sziasztok,
Szükségem lenne 2db készülékre és ebben szeretném a segítségeteket kérni.
Készülék1:
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 10"
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? Használt.
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Banggood, Aliexpress, stb.) is opció? Külföld is ok.
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés, böngészés, stb.) Filmnézés, böngészés.
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj). 55e.
-4g LTE szükségem van.
Készülék2:
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj). 30e.
Illetve szeretnék érdeklődni, hogy billentyűzetet mennyi plusz költséggel járna és honnan érdemes beszerezni ? -
Rick3D
senior tag
válasz
cidalain #77433 üzenetére
Jogos de mivel nekem még se kocsim se tabletem elsőre a GPSre gondoltam. Viszont ha a tablet működőképes akkor abszolút praktikusabb. Amitől én így elsőre tartottam és mondtam is neki hogy OFFLINE milyen appok vannak amik megbízhatóak stb... mert ha pl elmegy a net vagy akármi nehogy pórul járjon. Ismersz ilyet a Heren kívül még ami megbízható akár fizetős? Illetve ez a rögzítés téma, milyen kart érdemes venni ?
(#77434) Somatom Nem tudom mit jelent a navigálósdi
Jobbára úgy tudom hogy nem munka eszköz neki hanem csak sima átlagos használat. Bár azért erre inkább rákérdezek.
-
Rick3D
senior tag
Sziasztok,
Egyik barátom javaslatára érdeklődnék hogy tabot kocsiba navigációs eszközként mennyire javasolt használni? Én elsőre egy külön eszközt mondtam neki pl GPS. Melyik a jobb/kivitelezhetőbb ?
-
Rick3D
senior tag
válasz
cidalain #77412 üzenetére
Sejtettem hogy egy kicsit fölé lövök de nem baj úgy sem rövid időre tervezem. Néztem hogy a droid papíron többet nyújt pont egy hajszállal mint az apple.
Applés kötödésem az első Iphonenál megszakadt , bár azért mindig is kíváncsi voltam gyakorlatban milyen manapság, nem is most fogom elkezdeni -
Rick3D
senior tag
Hali,
Filmezésre - netezésre ez mennyire ajánlott/jó darab ? HUAWEI MEDIAPAD M5 10.8 64 GB
Még ezt is néztem : Apple Ipad 2018 -
Rick3D
senior tag
válasz
®abstract® #75978 üzenetére
Jól hangzik , ty a feedbacket de végül úgy döntöttem hogy nem veszem meg(más okok miatt). Pedig jó árban van és jónak is tűnik.
-
Rick3D
senior tag
Ezt nézd meg
Szerintem nagyon összeszedetten mindent elmondott. Felhasználási területtől függ kinek éri meg ez a laptop. Számomra abszolút. Majd írd le te hogy gondolod. Tényleg az öreg chipset a problémás de ezt is egyéne válogatja.
Hozzáértöbbektől kérdezem , Android 6.0 lehet cserélni frissebbre ?
-
Rick3D
senior tag
válasz
Game-over #75945 üzenetére
Szerencsére nem sürgős, köszi a segítséget
Melyiket ajánlanád inkább ?
Én azért elég erős kontrasztot látok a két gép között. Míg a Lenovo drágább de +1 gb ram és jobb felbontás(valamivel..) , kicsit jobb proci , 8" -os. A Huawei kisebb felbontás, kevesebb -1gb ram és 7"-os. Megérné a Lenovo azt a 9e~ forintos többlet kiadást ?
-
Rick3D
senior tag
Sziasztok !
Szeretnék tabletet vásárolni és ebben kérném a segítségeteket.
Youtube/Twich esetleg ritkán film illetve hébe-hóba netezésre vásárolnám. Egyáltalán nem tervezek rajta játszani se semmi extra. Elsősorban új de végszükségképpen jöhet használt is. Teljesen mindegy honnan szerzem be mert az ára a mérvadó. Nagyon tömören ebéd-vacsora közben szeretnék elindítani egy streamot vagy videót és ennyi lenne a funkciója. A wifi jól működjön és ne laggoljon össze vissza. Ami ezeknek a feltételeknek megfelel minél olcsóbb annál jobb , nem akarok túl sokat költeni rá és szerintem a funkcióját tekintve ez érhető is.
Erre a célra hány colosak illetve mekkora felbontással ajánlottak ?
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Autós topik
- iPhone topik
- Véletlenül megmutatta a 17 Pro Max hátlapját a Xiaomi
- DUNE médialejátszók topicja
- Milyen notebookot vegyek?
- Metal topik
- AliExpress tapasztalatok
- Polgári repülőgép-szimulátorok
- EAFC 26
- További aktív témák...
- iPad Pro M2 11" 256GB wifi megkímélt 2026.08.01.Apple jótállás
- Apple iPad Pro 11 (2018) 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Huawei MediaPad M5 10 tablet kiváló állapotban ELADÓ! UTOLSÓ ÁR!
- Apple iPad 10,2 -8 gen. - 32GB, Wifi+Cellular - silver, szép állapotú készülék, garanciával (169)
- Alcatel tablet // GYEREK MÓD // Számla+Garancia //
- ÚJ OMEN Transcend 14 - 14"2.8K OLED 120Hz - Ultra 7 155H - 16GB - 1TB - RTX 4060 - Win11 - 3 év gari
- Bomba ár! HP Elite Dragonfly G1 - i5-8G I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W11 I Garancia!
- Surface Laptop 4 i7-1185G7 16GB 512GB magyarbill 1 év garancia
- Utolsó 1 darab - Sennheiser MOMENTUM 4 fejhallgatók
- iKing.Hu - Honor Magic 5 Pro 5G - Használt, újszerű állapotban, ajándék tokkal!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest