- Az Amazon 54 milliárd dollárt pumpál Nagy-Britanniába
- A Tesla és a Google volt mérnökei AI által írt szövegek után kutatnak
- Nehéz helyzetben az SMIC, régebbi chipet használ az új Huawei laptop
- Itt a legkisebb asztali GeForce RTX 50-es VGA
- A ViewSonic új üzleti monitorai megoldják az online kommunikációt is
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Házimozi belépő szinten
- Így nézz tévét 2025-ben: új ajánlások, régi szabályok
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Milyen egeret válasszak?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen SSD-t vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
BeLucZ
addikt
ez érdekes, pedig azt hallottam a hitmaneről hogy kifejezetten jobban kedveli a gcnes radeonokat, mintha abutól olvastam volna, én nem játszottam vele sokat és nem probáltam keplerrel, igy nincs összehasonlitási alapom, lehet a 7800asok gyenguszabbak a saját kategóriájukban mint a tahitik
-
-
kovsol
titán
Azt nem írtad le, hogy milyen cpu mellett és milyen beállítások és melyik játékban. Ez így csak valamit belemondtál a levegőbe hozzászólás.
(#56) FaTHI azért mert Iponban egyszer le volt árazva pár órán át a készlet erejéig 64k -ra, attól még nem kellene már általánosítani ilyen árra.
-
1, Mennyibe kerül egy NORMÁLIS 660Ti? megsúgom ~80.e
2, Mennyibe kerül egy NORMÁLIS HD7870? megsúgom ~58-60.e
3, Mennyibe kerül egy NORMÁLIS HD7950? megsúgom ~78.e
a 660Ti valóban jobb(addig amíg el nem fogy a 1,5.giga VALÓS vRam ja) mint egy Ref 7870(de ez nem meglepő hiszen 20 000.Ft -al drágább tőle így elvárható hogy jobb legyen), de.... ha olyan játékot/beállítást nézünk ahol ~1,8-1,9.giga vRamot eszik egy adott játék ott már seggre ül a gétéix
4, Ha kicsit tisztába vagy a dolgokkal, tudnod kell hogy egy alap referencia órajeles(800/1250) 7950 is jobb mint a gétéix és még olcsóbb is, nem beszélve arról hogy 2X annyi vRam van rajta és még ehez jön a GARANTÁLT +40.% tuning, de a +60.% sem kizárt mert egy jobb 7950 mint az enyém annyit tud szinte gyári alapfeszen
Szóval mindenki száma 1értelmű a választás aki kicsit utána jár a dolgoknak, vagy nem elvetemült zöld párti!
****************************************************************************************
#39 Tomix24 : Már nagyon b@ssza a csőröm hogy ÁLLANDÓAN más gépével ÉKESKEDSZ!! mi lenne ha egyszer a SAJÁT GÉPED TESZTJÉT MUTOGATNÁD? mert akár hányszor belinkeltél tesztet, soha nem a saját gépeden készült teszteket látom! -
Alpachino
veterán
"A 660ti- fraps-al mérve jó 20%-al gyorsabb"
Akkor valamit nagyon benéztél, vagy nem az újabb driverek voltak a 7870 alatt,
mert nálam is járt a 660TI és közel sem ezt tapasztaltam.....közel azonos eredményeket mértem, vagy is 7870 és a 660 TI esetében, tuningal meg egyértelmű volt a 7870 előnye, persze játékoktól függően.
De ha végig gondolod, akkor papírformailag is képtelenség a 20% difi közöttük, mivel a 7950 és a 7870 között is mindössze 10-15% különbség van ( tuning off) tehát ebből adódóan a 660TI-d még a 7950-et is simán "veri"
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Csere-Beszámítás! Ryzen 9 9950X3D Processzor! 16Mag-32Szál!
- AKCIÓ! Dell Alienware M17 R3 Gamer notebook - i7 10750H 16GB DDR4 1TB SSD RTX 2070 8GB WIN10
- Csere-Beszámítás! Sapphire Nitro+ RX 7800 XT 16GB GDDR6 Videokártya! Bemutató Darab!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WiFi alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged