Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Casanova*

    veterán

    válasz Tirexi #847 üzenetére

    + CF-el gondok vannak.

    "Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

  • HSM

    félisten

    válasz Tirexi #847 üzenetére

    Az egyes pontra annyit írnék, hogy bár bőven vannak rossz AMD driverek, 7970-el eddig mindennel tudtam megbízhatóan, képhibák nélkül játszani, szóval globálisan kijelenteni, hogy rossz a driver minőség, erős túlzás. Tény, hogy a friss kütyükre mindig szokott kelleni 2-3 hónap legalább, mire rendes driver jöjjön hozzájuk, de ezt NV-nél is tapasztaltam régebben.

    A 2D fogyasztás szvsz nem gáz, viszont, a multimonitor már necces, a videólejátszós meg egyenesen röhej. Már a 7970 se volt túl takarékos a maga 40W-os videólejátszós extra fogyijával, de ez rádupláz majdnem. Elég szánalmas, hogy a 3570K-m szoftveresen 10W-ból lejátszik egy FullHD h264 videót (azt végképp hagyjuk, hogy az HD400 igp meg szűk 2W-ból), ami cakk pakk 80W konnektorból, míg ugyanez a 7970-en 115-120W. Youtube-on egy videót nézve is ugyanez. A Hawaii meg még rátenne egy 30W-ot. És ez még nem is egy Z87 rendszer, ami mégkevesebbet fogyaszt üresben. Ott már a Hawaii-al dupla lenne a fogyasztás a CPU-shoz képest. Szerintem amúgy ez van a leginkább elszúrva abban a kártyában a gyári hűtésen kívül. :DD

    (#851) Tirexi: Én csak egy dolgot nem értek... Ha elégedett 780SLI felhasználó vagy, akkor miért fáj neked ennyire, hogy vannak, akik vesznek olcsón (szerintem a hibái miatt állatira nem éri meg amúgy és nem olcsó így mert szar) 290/290x-et, és utána szívnak a bénaságai miatt? :DDD

    Csak mert én meg elégedett 7970/R9 280X felhasználó vagyok, se az NV topikot nem nézem, se a 290 topikot, nem érdekel, mert jó ami van. :))
    Ide nézek csak be néha, vannak sokszor érdekes témák. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák