Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
Abunak is igaza van a maga szemszögéből. Ugyanis gondold el, a 7970-hez képest egy másfélszerakkora csip, még magasabb órajelen, ugyanazzal a hűtéssel és egy nagyon hasonló VRM-el, és működőképes.
Technikai szempontból ez igencsak bravúros, gondold el, azért nem semmi, hogy minden körülmények között ezzel a csúnyán alulméretezett hűtővel fix 95 fokon tudja magát folyamatosan tartani, függetlenül a terheléstől és hőfokoktól.Ugyanakkor az egységsugarú usernek szvsz állatira nem jó, hogy hol 1000Mhz, hol 700Mhz a karija, miközben folyamatosan üvölt, és a 95 fok se biztos, hogy a hosszú élettartam barátja lesz.

A user ugyanis játszani szeretne, egy fix teljesítményű karival, hőfoktól, teljesítményfelvételtől függetlenül. Ez a szempont, amit Abu nem tud a mérnöki szemlélet mellett elfogadni.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
- Interactive Brokers társalgó
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Milyen RAM-ot vegyek?
- BIOS topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- Facebook és Messenger
- Essejó: MultiCooker avagy az elektromos kukta. Ötletek, tippek, tanácsok, receptek.
- Ford topik
- További aktív témák...
- VICC ÁR! Dell Precision 7530 - Xeon E2186M (i9-8950HK++) / 32GB RAM 512GB SSD Quadro P2000
- Samsung Galaxy S23 FE / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Vadiúj garanciás Ryzen 7 5800X! Kèszleten!
- Apple iPhone 12 64GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- LG 27UN880-B - 27" IPS ERGO - 3840x2160 4K - 60Hz - DisplayHDR 400 - USB Type-C - AMD FreeSync - Mac
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Technikai szempontból ez igencsak bravúros, gondold el, azért nem semmi, hogy minden körülmények között ezzel a csúnyán alulméretezett hűtővel fix 95 fokon tudja magát folyamatosan tartani, függetlenül a terheléstől és hőfokoktól.


