- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- OLED TV topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Meghalt a Windows 10, éljen a Windows 10!
- Milyen TV-t vegyek?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nagyon nem szokványos módon ment tönkre egy ASML gép Kínában…
- Mini-ITX
- Házimozi belépő szinten
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Mi alapján érzed kevésnek? Az elmúlt pár évben lenyomtak egy olyan változást az egész iparágon, amelyet nem sokan akartak rajtuk kívül, legalábbis úgy biztos nem, hogy az AMD írja meg az új API-k alapját. Ehhez képest a VR gyerekjáték lesz.
Tök mindegy a hardver, amíg nem lesz szabványos API a konkurenseknek. Ezért kell egyébként elgondolkodniuk egy saját API-n, mert hiába csinálnak hardvert nagyon hamar, ha nem tudják használni.
Szerintem annak, hogy az AMD-nek van egy saját API-ja van egy nagy hátránya is az iparra. Egyszerűen ők hátra tudnak dőlni és az utolsó pillanatban tudnak nyomni egy nemet, ami fél évvel is elnapolhatja a tervezett szabvány megjelenését. Az fél év extra dőzsölés. Ezért lenne jó ha más is csinálja saját API-t.
Új hozzászólás Aktív témák

- Xiaomi 14T Pro 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LENOVO Legion Pro 5 16IRX8 - 16" WQXGA 240Hz - i5-13500HX - 16GB - 1TB - RTX 4060 - 9 Hó garancia
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2680v4 (28c/56t, 2.4/3.3GHz), 128GB RAM, 1G, áfás
- Logitech Lift for MAC ergonomikus egér
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de semmi újat nem mutattak fel. Utolsó jó lépésük a 7970 volt sajnos az is csak 1 évre rá ment rendesen ahogy kell!

