Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prof

    addikt

    válasz seederking #9847 üzenetére

    Te most ezt komolyan gondolod, hogy 5-10% cpu teljesítménytől hirtelen egy szarul megírt játék úgy megy majd mint ahogy egy gépen se?

    Nem akarlak megbántani, de a 10-20% proci teljesítmény abszolút nem számít semmit. Kb. 1 grafikai beállítás a 25-ből amit leveszel highról mediumra többet számít sokkal.

    Ha meg max. teljesítmény kell akkor 4x 7970, v. 4x 680gtx szénnéhúzva 2 db 3960k szénnéhúzva és spammelheted a semmire se jó 200 fpst, meg a nagy 3dmark pontokat. És csodálkozhatsz hogy bizony lesz játék ahol az fps ugyanúgy beesik, mert egy szar algoritmussal a nem létező, 100x gyorsabb hardvereket is meglehet szívatni gond nélkül.

    Egy játék ami szarul megy egy 3.6-os phenom 2-ön, szarul fog menni egy 200ezres intel procival is vagy a 6ghz-es nitrogén hűtéses 3770k-n is.

    Ha meg nem megy semmi szarul akkor minek szórod a pénzt? Normális emberkének tűnsz, aki nem a 3dmark pontszámra veri. Bocs de nem értelek.

Új hozzászólás Aktív témák