- Milyen TV-t vegyek?
- A SAMA jóvoltából konkurenciája jött a Thermalright léghűtéseinek?
- Házimozi belépő szinten
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Bluetooth hangszórók
- Asztrofotózás
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Philips LCD és LED TV-k
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Hobby elektronika
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Simid
senior tag
Érdemes elolvasni a hozzászólásokat, látszik, hogy a srác hozzáköltött dolgokat ("It is only my assumption based on what has been said about Kaby Lake clock levels.") Azt sem tudja, hogy tényleges tesztpéldányok alapján csiripelt-e a 'kismadár'.
Gondolom amit ő hallott az csak a KL szintű órajelekre és az annál 2-3%-kal nagyobb IPC-re vonatkozik (ami mellesleg szerintem teljesen hihető és elfogadható adat lenne). Az utolsó sor a konkrét adatokkal csak az ő tippje ezen infok alapján, legalábbis a kérdőjel erre utal.
A 7nm node várható javulásairól meg annyit, hogy ezek az adatok amik a diákon szerepelnek csak speciális feltételek mellett valósulnak meg. Például a 2X power efficiency gondolom csak a feszültség/órajel görbe egy optimális pontján lesz igaz és mondjuk csak SRAM cellák esetében. A szerver CPU-kat próbálják erre a pontra belőni; kiindulva a 64 magos EPYC pletykából ez akár meg is lehet.
Az IPC javulást meg úgyis architektúrából kell hozni, itt szerintem teljesen reális, hogy az első nagyobb fejlesztés hoz 8-10% pluszt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nincs kill switch az NVIDIA chipekben
- Linux kezdőknek
- Autós topik
- Battlefield 6
- Milyen TV-t vegyek?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- One mobilszolgáltatások
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- A SAMA jóvoltából konkurenciája jött a Thermalright léghűtéseinek?
- További aktív témák...
- Xbox Ultimate előfizetések
- BESZÁMÍTÁS! MSI A320M R3 4100 16GB DDR4 120GB SSD 500GB HDD GTX 1050Ti 4GB Zalman T7 NBASE 600W
- Keychrone Q1 V2 billentyűzet / Számla / Garancia /
- LG 32GS95UE - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 512GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3079, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest