Hirdetés
- Milyen videókártyát?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Rácuppan a Steam eszközökre a Unity
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Mini-ITX
- Apple MacBook
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Szintet lépett "lopakodó" alaplap készül a Colorful műhelyében
Aktív témák
-
szesz
tag
Azt irja a fama a VIA oldalan, ha hibrid csipszetje van az embernek (ala KG7; AMD761 Northb. - VIA Southb.) akkor nem jo nekije a via 4in1 csipsetdriver.
na ezzel mi a tapasztalat. -
szesz
tag
Az ASUS 14.62a GF2 Ti drivernek mi a belseje?
A Detonator melyik verziojara epul (21.83 v. 23.11) -
Sanyo
senior tag
Nekem is Abit KG7-RAID lapom van, sajnos az XP nem tud rola, hogy nem mehetne ebben a lapban. :)) Nincs vele semmi gond. Az 1500+ XP procit (1333/266) 10x140MHz-el hajtom, 6 nap uptime utan csak azert kapcsoltam le mert egy vinyot hoztak amire masoltam valamit. Egyebkent egyfolytaban megy a gep, ejjel-nappal.
-
szesz
tag
minden feszultseg alapon van!
Az alaplap egyebkent a leujabb bios-al kerult forgalomba, s ez 1.9+ ig tamogatja az amd-t. de meg lehet nezni az abbit weblapjan. A bios is korrektul felismeri. -
gandalf
aktív tag
szal 1.550-et akartam irni...
-
gandalf
aktív tag
Mekkora feszkón hajtod??
Nálam, hogy viszonylag normálisan menjen az 1.7+ csökkenteni kellett a VCORE feszkót, ugy 1.50 Volt környékére...A VIO feszt meg egy kicsit meg kellett huzni...
üdv -
Gergoo
csendes tag
Nem akarlak elkeseríteni de az Abit KG7 úgytudom csak a Thunderbirdek és a Duronok fogadására alkalmas XP-kel nem megy.
-
guest
veterán
Hi!
Konfig: 1.6+ Xp
Abit KG7
Asus GF2 Ti 64M
256M DDR RAM (BRAND)
Diamond Sonic Ipmpact S90
Tekram DC-315U SCSI kartya
Teac 8/24 cdiro
Lg 12X DVD-ROM
WinMe fut a gepen! Termeszetesen a legujabb driverek vannak a gepemen (via, amd, asus), directx8.1.
Jelenseg: hasznalat kozben 5-10 perc mulva csontra fagy a cucc. 3D Mark2k alatt is elhalt a 2. helikopteres jelentnel.
Eloszor a hangkartyara gyanakodtam, mert mp3 es videok alatt fagyott + halottam, hogy az AMD nem szeresse a Diamond termekeket. Kivettem a hangkeltot, de nem valtozott a helyzet.
Kicsereltem a RAM-ot Samsungra, a helyzet valtozatlan.
A BIOS-ban engedelyeztem az alaplapi USB vezerlot, igy a helyzet valamit javult, mert lefutott a 3dmark test, de egy fel ora mulva ujra lefagyott a gep.
A masik gondom, hogy amikor a hangkartyat telepitem es a windoz detektalja a cuccot, az sb compatible cipsetnel ujrabootol a gep, majd kezdodik elolrol az egesz. Csak safe mod utan es a system-bol valo torles utan indul rendesen el, persze hankartya nelkul.
Aktív témák
- iPhone-t használók OFF topikja
- Fotók, videók mobillal
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- BestBuy ruhás topik
- Okos Otthon / Smart Home
- Milyen videókártyát?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Gmail
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- További aktív témák...
- Dobozos! Xbox Series X 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Dell Optiplex 3020 MT,i3-4130,8GB RAM,128GB SSD,WIN10
- MSI GF65 Thin - 15,6"FHD 120Hz IPS - i5-9300H - 16GB - 1,25TB SSD - Win11 - GTX 1660 Ti - MAGYAR
- Dell 5330 i5-1245u 16Gb ram, érintő kijező, számla, garancia
- HP 200W töltők (19.5V 10.3A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm, 928429-002
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

