Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz szenesember #37902 üzenetére

    Nézd! Szerintem ha elolvasod az úgynevezett kezdőknek szóló kötelező olvasmányokat, esetleg még több helyen is utánaolbasgatsz, akkor amiket utána fogsz készíteni, már te is másképpen fogod látni, csinálni. Hidd el. Nem olyan sok ám, én sokat olvastam, sőt volt amit újra és újra. Nem azért mert gyógyós vagyok, :) hanem hogy rögződjön, mert ugye elolvasni, meg ott a gyakorlatban alkalmazni más tészta. Volt olyan hogy egy bizonyos anyagrészt, amit éppen akkor szerettem volna képelni, vittem magammal kinyomtatva, és a terepen vettem át. Sokkal jobban rögzült bennem, mint otthon a fotelben ücsörögve. Ovasd el a kompókat, stb... az alapokat, van egy raklap anyag, már sokkal jobbak lesznek a képeid. Ez tuti! ;) Szóval nem kell hónapokat várni, hogy huuuu mikor tehetek ide be képet, ez nem egy terrorszervezet. :D Szerintem ha tanulmányozod a dolgokat, kattintasz párat, aztán lesz olyan amit a tanultak alapján úgy fogsz érezni hogy na, talán ez okés, felrakod, itt meg úgyis leírják hogy mi a pálya... :)

Új hozzászólás Aktív témák