Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    Egy kis update. Tegnap (szerda) ugye rendeltem egy széket a Pixeltől. Utalással fizettem, így meg is küldték az utalásos számlát. Még akkor (délután 3) elutaltam a pénzt.

    Kaptam egy sms-t, hogy elindult a csomagom, fuvarlevélszámmal.

    Ma nem változott semmi a GLS honlapján, mondom rákérdezek náluk mizu, azt mondták, hogy igen, lejelentették majd, hogy lesz egy csomag, csak ők még nem kapták meg.

    Remek mondom, írtam a Pixelnek, hogy szerdán kaptam már csomagszámot, azt hittem ma megjön a csomag.
    Válaszoltak, hogy a pénz megjött (naná, még tegnap, de ha esetleg nem fért volna bele a max. 4 órás bankok közti utalásba, akkor ma délelőtt biztosan megkapták)., és HÉTFŐN hozza majd a futár a csomagot... Eszem megáll, miért nem holnap? A honlapjukon is ott van, hogy a csüt. 15-ig beérkező rendeléseket még pénteken kiviszi a GLS. Tekintve, hogy én már tegnap elutaltam a pénzt, azért ez elég gáz...

    Egyrészt lett volna időm hétvégén összeszerelni, másrészt azt tuti, hogy ha megjön a szék, akkor videó felvétellel meg mikroszkóppal fogom kinyitni, hogy ha bármi van, tudjam bizonyítani. Persze, csak nem lesz gond, hisz mi lenne, de sosem tudni.

    Szóval röviden szerdán rendeltem egy raktáron lévő terméket, amit hétfőn fognak kihozni. Ennyit arról, hogy másnapi kiszállítás, ahogy hirdetve van a honlapon: [link]

    Félreértés ne essék, nem fogok kínok között elhalálozni, hogy csak hétfőn jön a szék, de értetlenül állok a dolog előtt, plusz akkor ne állítsanak olyat, amit nem tudnak betartani. Így viszont nem, hogy következő munkanapra nem küldték a csomagom (csütörtökre), de még 2 munkanappal utána (hétfőre)...

Új hozzászólás Aktív témák