Hirdetés
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- SSD kibeszélő
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- TCL LCD és LED TV-k
- SONY LCD és LED TV-k
- Milyen videókártyát?
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
válasz
bucsupeti
#15127
üzenetére
a bejövő leveleket úgy fogadhatod, hogy postfix + a postfixba épített saját lda. A postfix az mta egyébként, message transfer agent.
Ha a postfix lerakta maildirbe, akkor courier imappal el lehet olvasni. kifelé menő levelekhez is jó a postfix. ha postfix az mta-d meg az lda-d is, akkor a procmail felesleges, csak abban az esetben érdemes használni, ha nagyon bonyolult levélkézbesítési szabályokat akarsz szerver oldalon bevezetni. például azt, hogy szortírozza szét az user bejövő leveleit dátum szerint mappákba. vagy hasonló. de ha ezt nem szerveroldalon akarod csinálni (ami logikus döntés lenne), akkor nem kell procmail, elég a postfix saját lda-ja.
-
válasz
bucsupeti
#15125
üzenetére
az smtp vagy szerverek között tolja a leveleket, vagy átadja a local delivery agent-nek, ami a helyi kézbesítést elvégzi. a régi szép időkben az smtp programokba beépítették az lda-t, mert akkor még az lda egyszerű cucc volt. ma már kicsit bonyolultabb a dolog, ezért sokszor külön van az lda és cserélhető is. na egy ilyen lda a procmail.
helyi kézbesítés szempontjából mindegy, hogy smtp szerverből vagy fetchmailból jön a levél.
a fetchmailt lehet úgy használni, hogy smtp-n feladja a lokális levelező szervernek, vagy procmaillel kézbesíted.
smtp szerver smtp-t beszél, pop3-at, imapot nem.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most Ünnepi áron! :)
- ::::: HATALMAS LEÁRAZÁSOK! I JOGTISZTA MICROSOFT TERMÉKEK I 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I 10 ÉV GARANCIA ::::
- Samsung Galaxy S24 Ultra 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, beépített S Pen, Galaxy AI 12/256 GB
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3534
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C/A Universal Dock G2 (5TW13AA) (DisplayLink)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3884, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


