Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen videókártyát?
- Milyen házat vegyek?
- Samsung Galaxy Tab S6 - letett valamit az asztalra
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Erősítő, hangfalak
- Apple MacBook
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
djyuri
őstag
SZia
Ne haragudj,hogy további kereszt kérdésekkel jövök,de nekem igen szűz a terület(linuxon).A biztonsági mentésre és a particionáló program odafigyelendő részéle lennék kíváncsi.
A mentésnél például,hogy ilyen,hogy dokumentumok mappa,mint a fizetős OS(xp)-nél,olyan van a linuxnál is? Csak hogy tudjam hol keressem mentéskor.
Illetve,ha rádugok egy usb vinyót,akkor azt kell még csatolgatnom,vagy felismeri annyira,hogy én csak rá tudjam húzni az esetleges adatokat?
A particionáló programnál pedig van valami speciális különbség a többi particionáló programhoz képest? pl.: amire oda kéne figyelnem,hogy ne formázással,hanem csak simán resize és utána create funkciókat alkalmazza. Tehát a tömörítésen kívül mást ne végezzen esetleg az adatokkal.Köszönöm
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél!
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- E-roller topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Google Pixel topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- Opel topik
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 64GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3565, 100% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor,MS3379
- Bomba ár! HP ProBook 640 G8 - i5-1145G7 I 16GB I 256GB SSD I 14" FULLHD I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÚJ ELEKTROMOS ROLLER Black friday Hardverapró.húúú!!! 2/3 ár alatt a és e-bike dobozban, 1 év gar.:
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


