Hirdetés
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Emelkedik a korábbi generációs Intel CPU-k ára
- Xeon 6+ néven hozza a Clearwater Forestet az Intel
- Milyen házat vegyek?
- Őszi hardvermustra
- iPad topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
doc
nagyúr
azt meg tudod nezni, hogy a rendszer maga mennyi helyet foglal:
du -sch /
. ennel valamivel kisebb lesz a tomoritett cuccos, de hogy mennyivel, az jo kerdes
mondjuk az elobb beirt parancso becsomagolja pl. a /proc/kcore-t is, ami maga a memoriatehat ha fontos a kis helyfoglalas, akkor a /proc konyvtarat ki kell hagyni (ezt amugy is illik...)
-
VladimirR
nagyúr
nem igazan, viszont ha ez egy "csupasz" debian, felesleges sallang nelkul, s a webszerver nem filecserere hasznalatos, hanem atlagosnak nevezheto honlap van rajta, az egesznek tomoritetlenul nem lenne szabad sokkal tobbnek lennie, mint 2-3 GB (az en router-nek hasznalt debian-om 1.8GB)
esetleg elso korben ne egybol a pendrive-ra tedd az archivumot
Új hozzászólás Aktív témák
- Google Pixel topik
- World of Tanks - MMO
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Villanyszerelés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Emelkedik a korábbi generációs Intel CPU-k ára
- Parkside szerszám kibeszélő
- Robotporszívók
- MW2 - MW3 játékosok baráti köre
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 152 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-12450H, RTX 4060
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z170 i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660Ti 6GB CooleMaster MasterboxMB 600 CM650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő