- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Apple MacBook
- Milyen videókártyát?
- Telekom TV SmartBox: szolgáltatói set-top box alacsony korlátokkal
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Szenzorosan védett 12V-2x6 kábel jött az ASRock berkeiből
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Sugárkövetés nélküli sugárkövetés felé menetel az új PlayStation
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
bambano #25453 üzenetére
bambano
Múlt héten volt dolgom o365 migrálással exchangeből és semmilyen varázsló nem működött (félig döglött szerver), csak 4 postafiókról volt szó és sajnos rábíztam az outlookra (archíválás majd visszamásolás) a legnagyobb baromság volt amit csinálhattam ugyanis egyik gépen beállt az egész, megfogta a netet majd se le se föl nem ment semmi. Arról nem beszélve hogy valamiket nem is mentett le.
Outlook nem enged felvenni két azonos emailcímű levelezést, nem tudok csak úgy másolgatni.
Szóval nekem ami bevállt az exchange szerverkonzolba new mailbox requrest pst be kimeneni az összeset majd odamenni a kliens géphez és adatfilejént felhúzni. (vagy pst-t feltölteni o365-be)Linux levelezés nekem új dolog, de az új exchange horror áron van a régiek meg hulladékok lettek minden tekintetben. A vasak is halnak ki szólva valamit ki kell találnom. Kis 10 fős cégnél Exchange online még járható út árban de a több már igen drága évente.
sh4d0w
bambano
Exchange funkciók alatt a közös mappákat, címjegyzéketet és a naptárakat értem. A jelen projektnél nem szükséges de ha másnál kell akkor tudjak mihez nyúlni linux alatt is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Huawei Nova 9 SE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA ADATA XPG 600W
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Bomba ár! Dell Latitude 5490 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: FOTC
Város: Budapest