Hirdetés
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Bluetooth hangszórók
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Apple MacBook
- OLED monitor topic
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ivana
addikt
válasz
bambano
#29190
üzenetére
Alapvetően bőven vannak debuggolási lehetőségek, csak szinte mindegyik performance impacttal jár. Szóval nem igazán érdemes bekapcsolni normál esetben. Ezek képesek akár soronként haladni, pl. ftrace, kgdb. Ha crash van akkor lementődik az egész memória kép (ha be van állítva rendesen a rendszer). Az, hogy az alapján dobjunk hibát, hogy milyen sorban vagyunk szvsz egy agyrém, normál esetben semmi értelme sincs. Ha esetleg kell ilyesmi akkor ott az ftrace.
Azért opensource, hogy bárki küldhessen be patchet. Bele hackelni szerintem otthonra sem szerencsés ötlet, kisebb elcseszések is okozhatnak nagyon furcsa problémákat. Egy kernel backtracenek sosem volt és sosem lesz célja az egyszeri felhasználó számára való olvashatóság.
Új hozzászólás Aktív témák
- Spórolós topik
- Komplex intelligencia a Gemini 3.1 Pro fókuszában
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Samsung kuponkunyeráló
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- BMW topik
- Bluetooth hangszórók
- Sorozatok
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

