Új hozzászólás Aktív témák
-
szacsee
nagyúr
Hali nekem 3200+Orleans @2400 MHz 1gb DDr2, de lassulást érzek.
Viszont 2600 körül k...va gyorsan bootol, meg minden igaz 32 biten néztem
Most 32-es rendszert használok, de tűzfal ügyben nézz körül a start 64-en
Legközelebb használd a MOD gombot, itt 2 percen belül követtél el 2 hozzászólást, ráadásul ugyanarra a HSZ-re válaszoltál. Itt most egyberaktam őket, de legközelebb mindkettőt törlöm.
Kösz.
Üdv.:
Atlantis -
szacsee
nagyúr
A rendszerigénye ezeknek az OS-eknek valószínű nagyobb, mint a 32- bites tesóké, viszont cserébe nagyobb megcímezhető terület, stb, stb.
Aki cad, vagy photoshoppol, tömörít, digizik, késöbbiekben gammáknál biztos jól jön majd a jelenleg brutálisan hangzó 4gb feletti memória, amit már csak ha jól tudom ezek az OS-ek képesek kezelni.
A jelenlegi 32-64 átállás hasonlít az XP megjelenéséra desktop szinten, sok helyen úgy reklámozták, hogy ez már 32-bites natív OS. Ehhez képest nem tudott nálam legalábbis gyorsulást felmutatni az akkori konfigomon, ami már simán ütötte az ajánlott szintet.
A win 98 gyorsabb volt, igaz az XP kezelte a nagy HDD-ket (akkor még nagynak számítottak),
wifi support, nagy mennyiségü mem support és még sorolhatnám miért lett közkedvelt (no kék halál, ha korrekt a machine + software)
A 64 bit akárhogyan harcolnak ellene még a 32 bites OS-t használók elöbb vagy utóbb le fogja váltani a 32 bitet, kérdés az mikor?
Kiprószáltuk haverral a FarCry 64 bites verzsönját, nála minden Ok volt (nv vga) nagyon durván ment és igazán tetszetős volt, nálam valszeg az ati driver miatt néha texturabugos volt főleg a zárt tereken.
Az lenne akérdésem, hogy aki XP 64, Linux 64, Vista 64 bites verziót használ mekkora az a gép, amin ugyanolyan gyors, esetleg gyorsabb a 32 bithez képest.
Proci vagy inkább memóriafüggő?
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Az Apple bemutatta az iPhone 17-et
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- EA Sports WRC '23
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen TV-t vegyek?
- További aktív témák...
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Eredeti - Choice - Bundle - Steam kulcsok beszerzése. Írj kérés PM-et!
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap
- Assassin's Creed Shadows Collector's Edition PC
- Bomba Ár! HP ProBook 650 G1 - i5-4GEN I 8GB I 500GB I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia!
- LG 27GR95QL - 27" OLED / Limitált LoL Edition / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3209, 94% Akkumulátor
- LG 27GN800P - 27" IPS - 2560x1440 - 144 hz 1ms - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDR 10
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2253,95% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest