Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz HellGreg #49292 üzenetére

    Nem megoldható, mert nincsen annyi pedagógus, hogy digitális oktatás, tantermi oktatás, tantermi oktatás szétosztva és stb működjön. Én nem vagyok híve az ilyen észak kórea szintű katonai fenyítésnek, de azzal maximálisan egyet értek, hogy az elejétől kellett volna szigórúbban betartatni a szabályokat. És ne hidd azt, hogy totál leszarom a kockázatát az iskolának. Édesapám pedagógus és igazgató a város legnagyobb általános iskolájában. Napi szinten jönnek a covidos gyerekek, szülők emailjei. Tanárok közül, 6 an estek már ki covid miatt. 3-an már dolgoznak. Volt akinek súlyos volt, kórházban volt 3 hetet, maradt is hegesedés. Még sem történik semmi érdemi. (Kontaktkutatás, osztály lezárás, stb, semmit nem csinálnak) A fejekben is komoly gondok vannak. Napi szinten szedik szét a szülők, főleg cilike tegnapi előtti nyilatkozata után, hogy hogyan képzeli, hogy náluk kötelező végig a maszk és a távolságtartás (amennyire lehet), meg a folyamatos kézferőtlenítés a kihelyezett fetrtőtlenítőknél. Itt sok szülő fejében és állami szinten vannak komoly gondok.... Volt olyan szülő titokban lázasan, köhögve küldte a gyereket iskolába, még a tesztelés után is 3 napig. Meglett a pozitív eredmény. Szerintem a fertőzötten kívül kapott más tesztelést, kutatást? Nem. Hogy ha már az iskola megy, legalább maximális védelem legyen, ami kihozható. De látod, sokaknak még ez sem fér bele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák