- Alacsony profilú, madzagmentes klaviatúrák jöttek a Razer színeiben
- ASUS ROG csúcslap érkezett, ezúttal a "lopakodó" fajtából
- Átvette a DRAM-piac trónját az SK Hynix a Samsungtól
- Pénztárcabarát, ugyanakkor trendi mikrotorony jött a Jonsbótól
- A Linux támogatását vágja meg leginkább az Intel leépítése
- Autós kamerák
- AMD Radeon™ RX 470 / 480 és RX 570 / 580 / 590
- Milyen házat vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Azonnali fotós kérdések órája
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Vezetékes FEJhallgatók
- LG LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
CHIPman
nagyúr
Üdv.
A második X7-esem, és a harmadik A4tech egerem halt be részben mostanára. A jelenlegi egy XL-755K, ami azért nem az alsó réteg. Teljesen elromlott a kisgomb a bal egérgomb sarkában valamint a görgő középső gombja is csak erős nyomásra reagál. Továbbá a görgő is véletlenszerű irányba érzékeli a görgetést, és egyszerre többet is. Az egér így gyakorlatilag használhatatlan, gari már nincs. Mit tudok tenni? Dobjam ki az ablakon ismét a hétezres egeret? -
CHIPman
nagyúr
Nekem döglik a fél éves XL-755K, néha arrébb dobja a kurzort(tudjátok, mintha színváltás lenne az egérpadon, pedig egyszínű kék...). Driver nincs fenn. Van vkinek ötlete?
-
CHIPman
nagyúr
Én 7.5k-ért vettem anno, eddig semmi kopás vagy egyéb hiba nem észlelhető rajta. Az a baj vele, hogy FPS közben akarva-akaratlanul megnyomom a 4irányú navibillentyű valamelyik gombját. Így utólag nézve elég lett volna az XL-750BF is, talán a programozható bal egérgomb melletti kis gomb, és a nagy piros az oldalán(ami szintén programozható) válhat hasznomra. Ha csak a játékban lévő dolgokat akarsz beállítani a navibillentyűre, akkor felesleges ezt venni, mert ugyanúgy csak 5 gombot lehet használni valós gombként, a többit az Oscar programmal lehet beprogramozni(pl. CS-ben: 180°-os hirtelen fordulat, folyamatos lövés pisztollyal is és hasonlók).
-
CHIPman
nagyúr
Jeeeeee
Most elhoztam az XL-755K-t, de nincs fenn driver, ezért nem minden gomb jó. Mindjárt feltolom a drivert. Amúgy elsőre nagyon szokatlan. És az miért van, hogy azonos DPI-n az optikai gyorsabb volt?
-
CHIPman
nagyúr
A halott X-718F sikertelen újraélszetése után használtam egy X5-3D-t, majd most egy X6-10D-t. De sikeresen megrendeltem a méltó utódot az XL-755K OSCAR személyében
Csütörtök délután már a kezemben is lesz
Alig várom. Az XL-750BF és az XL-755K között vacilláltam, de miután 800ft van a kettő között(6700 vs. 7500), így a nagyobbat választottam. -
CHIPman
nagyúr
Hali mindenki. Ma teljesen meghalt az X7, folyamatosan lenyomva tartja a gombot.
Ott már elakadtam, hogy szétszedem. az X7 felirat környékén, de inkább hátrébb van valami, ami nagyon fogja, és nem akarom eltörni. Mi lehet ez, és hogy tudom szétszedni?
Most egy 3gombos X5-tel kell beérnem addig -
CHIPman
nagyúr
Sziasztok.
Tegnap egy 3mapos CS1.6 mixwar után(rendesen igénybe volt véve a cucc) Az X718F bal gombjának mikrokapcsolója elkezdett bedögleni. Mostmár a legkisebb hozzáérésre is "megnyomódik", és nem "ellenkezik" az ellen, hogy benyomjam. van valami ötletetek, hogy mit lehet csinálni? Tavaly decemberben volt 2 éves
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- One mobilszolgáltatások
- Autós kamerák
- AMD Radeon™ RX 470 / 480 és RX 570 / 580 / 590
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- Spórolós topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Vicces képek
- Ford topik
- Milyen házat vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- Kingston Fury Beast 32GB 6000MHz DDR5 CL30 RAM (KF560C30BBE-32)
- Eladó iPhone 13 Blue 128Gb független Akku 100%
- Új Dell 13 Inspiron 5310 FHD+ IPS i5-11300H 4.4Ghz 8GB 256GB Intel Iris XE Graphics Win11 Garancia
- Dell 16 Inspiron 5625 FHD+ IPS Ryzen5 5625U 4.3Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- Új Dell 14 Inspiron 5415 FHD IPS Ryzen5 5500U 4.0Ghz 8GB 256GB SSD Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A52s 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Steam, EA, Ubisoft és GoG játékkulcsok, illetve Game Pass kedvező áron, egyenesen a kiadóktól!
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i5-8250U 8GB 256GB 14" FHD 1 év garancia
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest