Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz Watt25 #40104 üzenetére

    Ha be akarnék tojni most éjszakára, hogy arra a horrorfilmbe illő sípolásra kelljek fel, akkor most visszadugnám megnézni, de teljesen biztos vagyok benne, hogy rövid időn belül kezdené elölről. Talán holnap napközben tesztelem még kicsit, de igen, azt gondolom, hogy a koax kábelen jön valami zavaró jel, feszültség stb... de még a bekapcsolás csak egy dolog lenne, de hogy egy ideig jó az adás, és utána jön ez a hiba, ez inkább bosszantó.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

  • AssAssynn

    őstag

    válasz Watt25 #40104 üzenetére

    Na egy kis fejlemény a sípolós tévé ügyében. Előzmény ITT.

    Visszadugtam a kábeleket, indult is be, kb. 2-3 percig minden oké, majd jött a fülrepesztő hang és a színeződés/csíkozódás. Távirányítóval kikapcsoltam, kicsivel rá a hang is alább maradt. Vártam, újra bekapcsoltam távirányítóval, egy bő tíz percig nem volt semmi baja, majd kezdett képmosódással, de még nézhető volt a műsor, viszont nem sípolt. Kicsit megmozgattam hátulján a koaxot és akkor elő is jött a hang. Aztán kihúztam a koaxot, picivel utána elhallgatott, visszadugtam sípolt, kihúztam elhallgatott. Úgyhogy szerintem 100%, hogy köze van hozzá.
    Kint az antenna mellett van egy elosztó, abból megy a másik TV-hez is kábel, annak semmi baja mondjuk.
    Viszont... most vártam kicsit, visszadugtam újra minden kábelt, a visszajelző led pirosan villog (nem csak simán világít mint idle-ben szokott), viszont nem kapcsol be, sem én nem tudom bekapcsolni távirányítóval, mintha lefagyott volna, vagy nem tudom.
    Szolgáltatónak nem tudom bejelenteni, mivel csak mindigtv-s antenna van kint, de én szerintem mégis a koaxon keresztül jön a hiba.
    Aki tud kérem segítsen. :R

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák