Hirdetés
- Videós, mozgóképes topik
- Tanévzáróra igyekeznek a hardverek
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Milyen TV-t vegyek?
- VR topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- VHS, Betamax, Bakelit lemez, Compact casette és társai hívei IDE!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Analóg fényképezés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mr K
őstag
Némi plusz infó, ha valaki kicsit tanácstalan a témaindító cikk után (mint én):
Megérkeztek a Trump- és Melania-coinok: a kriptovilág nagy pillanata vagy a befektetők megtévesztése? -
vicze
félisten
tudomásom szerint Trumpnak annyi köze van hozzá, hogy róla nevezték el. Amúgy egy hetente kiadott sitcoin leginkább. amelyeknek a 98%.a 1-2 hétig létezik, majd megy a felejtés homályában. Célja nincsen igazán leszámítva a befektetési ügyeskedést. (tözsdei kereslet kínálaton alapuló ügyeskedés. Na meg a sitcoint kibocsátó csoport pénzt kere a vétel-eladási tranzakciókon. Szóval nagyjából hetente kiadnak egy új sitcoint("szemét coin", mint a neve is mutatja semmire nem jó az ügyeskedésen kívűl) Szóval kiadnak mondjuk 1 milliárd darabot 1 dolláros árfolyamon. Hirtelen elkezdik vásárolni. a kereslet hatására felugrik az árfolyam 1-2 percen belül akár 10 dollárra is vagy feljebb. Aztán eljut az árfolyam valameddig, majd hillámzik pár napig a kereslet kínálat függvényében majd kivonják a pénzt belőle és normál körülményk közt 2 hét múlva elfelejtik. Aki jokor vett vagy adott el az keres rajta...... valamennyit. Persze ha valakinek sikerül mondjuk 1 millió dollárért venni 2 dolláros áron majd eladni 8 dollárért az sokat keres rajta. Aki meg beragad és vette mondjuk 8 dollárért majd egy óra múlva már csak 4 dollárért tudja eladni az megszívta. Igaziból az elején optimális venni belőle. Aztán van amiből mondjuk csak 100 millió darabot adnak ki, akkor magasabb az induló ár. Persze még egy valaki keres a dolgon aki kiadja, mert részesedést kap a tranzakcióból aladáskor vagy vásárláskor. Darabonként csak pár centet.... de mivel 1-2 hét alatt milliárd számra adják veszik simán össze jöhet jó pár 10 millió dollár haszon a tranzakciós részesedésből. Elektronikusan adják veszik weboldalon. ehhez nyítni kell egy fiókot a Binance.on betenni valamennyi igazi pénzt majd mehet az ügyeskedés jókor venni és még jobbkor eladni. Sok pénzt beleteni persze nem érdemes, mert nagyot lehet vele bukni. (de nagyot is lehet vele keresni) A még profibbak programot irnak és azzal kereskednek. Lehet API híváson át kereskedni kívólről. Van ingyenes fiók az csak havi 1000 adathozzáférést enged meg. Az alap fizetős csomag úgy havi 10 ezret a prémium akármik meg többet. Ezért havi előfizetői dijat kell adni a biance-nak. Minnél drágább a csomag annál többet enged. Aztán kiadnak egy sitcoint meghírdetik előre, hogy mondjuk csütörtökön délben indul ilyen néven 1 milliárd darabbal mondjuk 2 dolláros áron. Aztán az első másodpercben beadnak pár ezer vételi ajánlatot. Ami töredék másodpercek alatt felugrik az ár a kereslet hatására. Aki az elején tud vásárolni. az jól jár. De tényleg olyan gyorsan zajlanak a dolgok, hogy meg nyílik a kereskedés és az első másodpercben kapnak 1789 vételi ajánlatot Van aki 20 darabot vásáról és van aki 1 milliót. Aztán van aki kézzel vásáról web oldalon na ők esélytelenek azokkal szemben, akik programmal vásárolnak. Ráadásul ha valakinek van a számláján mondjuk 200 dollár végén fogalma sincsen róla, hogy mennyiért sikerül venni. Hiába inditja el a tranzakciót momdjuk 3 dolláros árnál a sok besorakozó tranzakció miatt lehet, hogy már csak 8 dollárért tud vásárolni. Szóval igen csak lutri az egész. Hiába célozza meg a tranzakció inditást az ember az elméleti kereskedés megnyitásra lehet, hogy az 53-ik vételi ajánlatot sikerül beküldeni, de lehet, hogy a 797-ik lesz a sorban. És nem mindegy, hogy 3,47 dollárért sikerül vásárolni vagy 9.28 dollárért. Na ja mi megpróbáltuk de igen csak nehézkes bejutni a vételi ajánlattal az elsők közt, hogy jó áron kapja. Ha sikerül a vásárlás jó áron, akkor gyorsan eladja pár másodperc múlva, amig emelkedik a kereslet miatt az árfolyam majd elteszi a a hasznot a vétel és eladási ár közt. Valamilyen algoritmus alapján számolják vétel-eladás alapján az aktuális árat. Persze lehet, hogy valaki bejut a 37-ik vételi ajánlattal, de ha elötte 36-an nagy mennyiséget vásárolták már az is igen csak megtolja az árat, mire neki lezajlik a vásárlása. na $Trump ilyen sitcoin szerintem. Annyi köze van hozzá, hogy éppen beiktatás volt ezért róla nevezték el. Na sitcoinnal kereskedés ilyen lepkefing tologatás ide.oda. de lehet vele pénzt keresni de veszteni is jócskán.
Mind a kettő Trump és Melánia által hivatalosan promótált coin. Meláni esetében a cég amire be van jegyezve egyedüli tulajdonosa, ahogy Trump tulajdonolja a Trump coin céget is.
Ez bizony az amerikai elök és felesége által teljes mértékben támogatott scam. ( Trumpnak ez már a sokadik.)
-
Robitrix
senior tag
tudomásom szerint Trumpnak annyi köze van hozzá, hogy róla nevezték el. Amúgy egy hetente kiadott sitcoin leginkább. amelyeknek a 98%.a 1-2 hétig létezik, majd megy a felejtés homályában. Célja nincsen igazán leszámítva a befektetési ügyeskedést. (tözsdei kereslet kínálaton alapuló ügyeskedés. Na meg a sitcoint kibocsátó csoport pénzt kere a vétel-eladási tranzakciókon. Szóval nagyjából hetente kiadnak egy új sitcoint("szemét coin", mint a neve is mutatja semmire nem jó az ügyeskedésen kívűl) Szóval kiadnak mondjuk 1 milliárd darabot 1 dolláros árfolyamon. Hirtelen elkezdik vásárolni. a kereslet hatására felugrik az árfolyam 1-2 percen belül akár 10 dollárra is vagy feljebb. Aztán eljut az árfolyam valameddig, majd hillámzik pár napig a kereslet kínálat függvényében majd kivonják a pénzt belőle és normál körülményk közt 2 hét múlva elfelejtik. Aki jokor vett vagy adott el az keres rajta...... valamennyit. Persze ha valakinek sikerül mondjuk 1 millió dollárért venni 2 dolláros áron majd eladni 8 dollárért az sokat keres rajta. Aki meg beragad és vette mondjuk 8 dollárért majd egy óra múlva már csak 4 dollárért tudja eladni az megszívta. Igaziból az elején optimális venni belőle. Aztán van amiből mondjuk csak 100 millió darabot adnak ki, akkor magasabb az induló ár. Persze még egy valaki keres a dolgon aki kiadja, mert részesedést kap a tranzakcióból aladáskor vagy vásárláskor. Darabonként csak pár centet.... de mivel 1-2 hét alatt milliárd számra adják veszik simán össze jöhet jó pár 10 millió dollár haszon a tranzakciós részesedésből. Elektronikusan adják veszik weboldalon. ehhez nyítni kell egy fiókot a Binance.on betenni valamennyi igazi pénzt majd mehet az ügyeskedés jókor venni és még jobbkor eladni. Sok pénzt beleteni persze nem érdemes, mert nagyot lehet vele bukni. (de nagyot is lehet vele keresni) A még profibbak programot irnak és azzal kereskednek. Lehet API híváson át kereskedni kívólről. Van ingyenes fiók az csak havi 1000 adathozzáférést enged meg. Az alap fizetős csomag úgy havi 10 ezret a prémium akármik meg többet. Ezért havi előfizetői dijat kell adni a biance-nak. Minnél drágább a csomag annál többet enged. Aztán kiadnak egy sitcoint meghírdetik előre, hogy mondjuk csütörtökön délben indul ilyen néven 1 milliárd darabbal mondjuk 2 dolláros áron. Aztán az első másodpercben beadnak pár ezer vételi ajánlatot. Ami töredék másodpercek alatt felugrik az ár a kereslet hatására. Aki az elején tud vásárolni. az jól jár. De tényleg olyan gyorsan zajlanak a dolgok, hogy meg nyílik a kereskedés és az első másodpercben kapnak 1789 vételi ajánlatot Van aki 20 darabot vásáról és van aki 1 milliót. Aztán van aki kézzel vásáról web oldalon na ők esélytelenek azokkal szemben, akik programmal vásárolnak. Ráadásul ha valakinek van a számláján mondjuk 200 dollár végén fogalma sincsen róla, hogy mennyiért sikerül venni. Hiába inditja el a tranzakciót momdjuk 3 dolláros árnál a sok besorakozó tranzakció miatt lehet, hogy már csak 8 dollárért tud vásárolni. Szóval igen csak lutri az egész. Hiába célozza meg a tranzakció inditást az ember az elméleti kereskedés megnyitásra lehet, hogy az 53-ik vételi ajánlatot sikerül beküldeni, de lehet, hogy a 797-ik lesz a sorban. És nem mindegy, hogy 3,47 dollárért sikerül vásárolni vagy 9.28 dollárért. Na ja mi megpróbáltuk de igen csak nehézkes bejutni a vételi ajánlattal az elsők közt, hogy jó áron kapja. Ha sikerül a vásárlás jó áron, akkor gyorsan eladja pár másodperc múlva, amig emelkedik a kereslet miatt az árfolyam majd elteszi a a hasznot a vétel és eladási ár közt. Valamilyen algoritmus alapján számolják vétel-eladás alapján az aktuális árat. Persze lehet, hogy valaki bejut a 37-ik vételi ajánlattal, de ha elötte 36-an nagy mennyiséget vásárolták már az is igen csak megtolja az árat, mire neki lezajlik a vásárlása. na $Trump ilyen sitcoin szerintem. Annyi köze van hozzá, hogy éppen beiktatás volt ezért róla nevezték el. Na sitcoinnal kereskedés ilyen lepkefing tologatás ide.oda. de lehet vele pénzt keresni de veszteni is jócskán.
-
vicze
félisten
Vegyél egy kicsi
De miért vennék? Van jobb helye a pénzemnek, mintsem hogy random shit- meg scam-coinokba toljam.
Az állításom annyi volt, hogy nem, nem zuhant nullára, és nem, akárki is sírja tele a netet, hogy elvesztette az "összes" pénzét, az szimplán hazudik. Aki ATH-n vette, még most is ki tud szállni egy egy erős bukóval, de egyelőre nem nulla.
Tehát amit mondani akarsz, hogy az értéke már 0...
Míg a Trump coinnak lehet még hullámzása pár napig, és tud némi pénzt generálni akárkinek, Melánia scam útja kifutott 1 nap alatt és már értéktelen.
-
vzozo
senior tag
Vegyél egy kicsi
De miért vennék? Van jobb helye a pénzemnek, mintsem hogy random shit- meg scam-coinokba toljam.
Az állításom annyi volt, hogy nem, nem zuhant nullára, és nem, akárki is sírja tele a netet, hogy elvesztette az "összes" pénzét, az szimplán hazudik. Aki ATH-n vette, még most is ki tud szállni egy egy erős bukóval, de egyelőre nem nulla.
-
vicze
félisten
Most akkor nulla vagy a felét éri?
https://coinmarketcap.com/currencies/melania-meme/
All-time highJan 20, 2025 (2 days ago) $13.73
-72.46%Azaz az ATH 27%-án áll, ahogy eredetileg írtam. A nullától (még) messze van, sok bennfentes, kevés szerencselovag nyilván nyert rajta eleget.
LOL, ez már erősen 0, mer miden egyese eladás veszteséges lesz ezután. azaz nem 0 hanem negatív értéke van, de még vitatkozhatsz...
Vegyél egy kicsi nézzük meg kijössz-e 0-ra valaha.

-
vzozo
senior tag
Most akkor nulla vagy a felét éri?
https://coinmarketcap.com/currencies/melania-meme/
All-time highJan 20, 2025 (2 days ago) $13.73
-72.46%Azaz az ATH 27%-án áll, ahogy eredetileg írtam. A nullától (még) messze van, sok bennfentes, kevés szerencselovag nyilván nyert rajta eleget.
-
azbest
félisten
"mindeki bukott aki vett"
hmm, mármint a kiadáshoz képest? De aki vett, majd eladta másnak drágábban (kiszállt), az nyert. Akin rajta maradt, az bukta be, ha mém coint befektetésnek szánt.
Nekem a canoo inc részvényeim ilyenek

Már 460-adolták, hogy 1 dolcsi felett legyen. De ahogy nézem, nemsoká jöhet a 9200adolás és tovább a nullához konvergálva.. bár most már végre csődöt jelentettek.Azért egy matrica, vagy kitűző értelmesebb, mitn egy digitális plecsni.
-
vicze
félisten
???
Megnézed az árfolyamát esetleg... ICO alatt van 50%-kal, max-hoz képest meg valami -80%, szóval mindeki bukott aki vett.
Most hogy kell még neki pár nap, hogy töredék fillérbe menjen lényegtelen.
-
vzozo
senior tag
Hát Melánia nem bírta sokáig, már 0-ás.
Ezek az infók egyébként honnan vannak? Mert klikkvadászat címén sokan telefossák a social mediát ilyen "hírekkel", de most ránéztem, és nyilván szarul áll, de hogy nullán lenne az erős túlzás. ATH 27% az árfolyam jelenleg.
-
gabor7th
addikt
-
vicze
félisten
Hát Melánia nem bírta sokáig, már 0-ás. Bírta 1 napot, a korábbi Trump coin 7 napig ment, mielőtt értéktelen lett, ez lehet rárak még egy-két napot.
-
azbest
félisten
Az eredeti kiadásnál gondolom ők adják el. Aztán már egymással kereskednek. Ha valaki az elején fillérekért vesz vagy gyárt sokat és felverik az árát, akkor ügyesen eladva lehet rajta kaszálni, amíg nagy rá a kereslet.
-
Tasunkó
őstag
-
azbest
félisten
-
V.Milán
aktív tag
-
azbest
félisten
Amúgy a vatikáni ajándékboltban vett bélyeg akkor most már befektetésnek számít?
-
updog
őstag
Folyamatosan kihagysz 1-2 elég fontos szót a kommentekből.
"Akik mind [ jól | szerencsésen | ügyesen ] meglovagolják a hullámokat..."
-
gabor7th
addikt
Ami amúgy most megy a coin-ok piacán egészen elképesztő, olyan ugrálások vannak... Ma is. Akik mind meglovagolják a hullámokat hiper-szuper gazdagok lehetnek és igazából ekkora ugrások attól lehetnek, hogy már eleve nagy játékosok mozgatják a coinokat.
-
vicze
félisten
US-ben ugye a kampányok adományokból vannak. 130milliát kalapozott össze kis összegekből, szóval szeretnek adakozni(Harris sokszorosát). Ebben nincs benne az iszonyat mennyiségű merch(arany cipőtől óráig.) amit árult, ami a saját zsebébe ment.
-
Tasunkó
őstag
A politikus márkaneve a választások végéig erősödik, és a beiktatása után meg amortizálódni kezd. Viszont az még nem volt, hogy a kedves szavazók pénzt vesztenek majd ha hívőkké válnak, eddig csak a józan észt szokták elveszteni, érdekes fejlemény.
-
vicze
félisten
nem gondolod hogy az insiderek az első adandó alkalommal eladnak mindent?
A TRUMP-on 12hónap lock van, a Melania-n 30nap...
Csak olyan adhatja el, aki az ICO után vett. A TRUMP reklámozással vártak 2napot szóval ott volt idő, a Melania aznap lett egyáltalán bejegyezve, szóval ott nem volt idejük semmire. A létrehozás után pár órával már reklámozták.
Csessze meg túl sok Coffeezilla nézek...
-
gabor7th
addikt
nem gondolod hogy az insiderek az első adandó alkalommal eladnak mindent?
Egyenlőre nem:
"Donald Trump mindenkit meglepő új kriptopénze már több mint 9 milliárd dollár piaci értékkel rendelkezik"
"Trump's crypto token tops $10 billion market cap, bitcoin hits record high"
www.reuters.com/technology/trumps-new-crypto-token-jumps-ahead-his-inauguration-2025-01-20/Inkább nőt a market cap-ja... Ha komolyan gondolnak egy kriptót akkor lehet például az alapítók között egy olyan megállapodás, hogy nem adhatják el a részüket az első négy hónapban, meg hasonlók.
-
FireKeeper
nagyúr
Szerintem nagyon rosszul látod. Így, hogy Musk bekerült a kormányzatba, és Trump is tolja a kriptot, bőven megére beszállni. Gondolj csak bele, most kezdik el azt a ciklust epíteni, aminek minden eleme ezt fogja erősíteni. Írom ezt úgy, hogy én pont az ellenkezőjét gondolom erről mint te.
nem gondolod hogy az insiderek az első adandó alkalommal eladnak mindent?
-
Alaaf Pi
őstag
Egyébként a zusa elnökének nem az lenne a dolga, hogy a zusa hivatalos valutájának pozícióját erösítse a zusa érdekei szerint?
-
Medocsabi
addikt
Ez a trump kripto kiváló dolog, hogy elbukják a hülyék a pénzüket.
Mert egyértelműen kamu, a pénz átcsoportosítása a "kitalálókhoz".És nem vagyok kripto ellenes, mert szerintem van létjogosultságuk. Technologiai problémáival együtt is a Bitcoin valódi érték a szememben, a céljai meg különösen szimpatikusak.
(Sajnos amikor sok sok éve felmerült hogy valami kis összeget, amit nem sajnálnák elbukni sem, befektetek bele, akkor a technikai akadályok [és a lustaság] miatt nem tettem, mostmár meg túlértékeltnek érzem, nem hiszem hogy most kellene beszállni)Szerintem nagyon rosszul látod. Így, hogy Musk bekerült a kormányzatba, és Trump is tolja a kriptot, bőven megére beszállni. Gondolj csak bele, most kezdik el azt a ciklust epíteni, aminek minden eleme ezt fogja erősíteni. Írom ezt úgy, hogy én pont az ellenkezőjét gondolom erről mint te.
-
Medocsabi
addikt
-
emelhu
aktív tag
-
emelhu
aktív tag
Ez a trump kripto kiváló dolog, hogy elbukják a hülyék a pénzüket.
Mert egyértelműen kamu, a pénz átcsoportosítása a "kitalálókhoz".És nem vagyok kripto ellenes, mert szerintem van létjogosultságuk. Technologiai problémáival együtt is a Bitcoin valódi érték a szememben, a céljai meg különösen szimpatikusak.
(Sajnos amikor sok sok éve felmerült hogy valami kis összeget, amit nem sajnálnák elbukni sem, befektetek bele, akkor a technikai akadályok [és a lustaság] miatt nem tettem, mostmár meg túlértékeltnek érzem, nem hiszem hogy most kellene beszállni) -
Dißnäëß
nagyúr
Mert ez rég nem verseny..
-
gabor7th
addikt
Trump most megnyert magának egy csomó Tiktoker fiatalt. Lesz talán egy olyan alku, hogy maradhat a Tiktok, nem is kell 100%-ban eladniuk amerikaiknak, csak 50%-ban.
Ez a Tiktok ügy amúgy jól mutatja mi történik, ha versenyben nem tud győzni az USA...
-
gabor7th
addikt
Amúgy a többi coin-ok is az utóbbi öt napban óriásikat hullamoznak. Aki mindet meglovagolta óriási pénzeket kereshetett.
-
gabor7th
addikt
-
vicze
félisten
-
vicze
félisten
LOL, van aki a régit vette.
-
V.Milán
aktív tag
Dogecoint se hagyd ki. De akkor már inkább a Musk részvénypakkot kéne megvenni; egyben most olcsóbb

-
V.Milán
aktív tag
-
V.Milán
aktív tag
-
GreatL
őstag
A fiának mikor lesz kriptocurrency-je?
-
vicze
félisten
Grifters gonna grift grift grift grift grift.

Hányadik Solana fork ez ami csinálnak?
3. vagy 4.?
Eddigi kedvencem a nem átruházható (eladható) token volt.
Senki se felejtsen el egy kis "hawk tuah"-t venni mellé fő a sokféleség, nehogy 1 rossz befektetésbe legyen minden pénzed.
-
gabor7th
addikt
Akkor az 1 dollárodból lesz 50000 dollár "kórszaknak" már vége is. Már max. csak néhány 100%-ot kereshetsz ezen... vagy bukhatsz is akár.
-
Uncool Ben
tag
-
Fecogame
veterán
Azért a kilőtt elég erős túlzás.
-
GreatL
őstag
Muszáj lesz erőt mutatnia. Bitcoin, bohóckodás az egészségügyben amerikán belül az óceánok túlpartjáról kevéssé látszik. Néhány amcsi bázis szövetséges országokban, ünnepélyes rakétatelepítésekkel megnyugtatná az embereket mindenhol. Make Taszár Great Again.
-
FireKeeper
nagyúr
vad négy év jön az biztos
-
V.Milán
aktív tag
-
Televan74
nagyúr
Donald Trump beiktatásával eljön az aranykor! De kinek azt még nem tudom? És a szépségkirálynők híres szavát ne feledjük. Világbéke!
-
FireKeeper
nagyúr
kíváncsi leszek lesz-e rugpull amikor az első insederek eladhatnak
-
Tasunkó
őstag
A látszat észlelése egyénenként eltérő. A többségnél még bőven tart a látszat. Teljesen kamu dolgok érnek hatalmas pénzeket, ez mindenkit pofán csap, de reagálhatnak úgy hogy a lapos arc lesz a szexi.
-
GreatL
őstag
Más az ilyesmit a Total War sorozatban éli ki. Sim City-ben az önjelölt polgármesterek gyakorolják a városfenntartást.
-
Shyciii
veterán
No igen, de a Sim City egy összetett program. Ő azzal nem bírna el.
-
V.Milán
aktív tag
-
V.Milán
aktív tag
Igazad van, csak más az ilyesmit a Sim Cityben éli ki. (Bár ha gáz van, ő még mehet a bunkerbe... véletlen se olyanok menjenek, akik újra tudják építeni a világot a nagy háború után, hanem bohócok; arra nagy szükség lesz.)
-
Shyciii
veterán
-
Ribi
nagyúr
-
Soderes
senior tag
A tudat beszükül, az elme leépül.
-
V.Milán
aktív tag
-
V.Milán
aktív tag
-
Ribi
nagyúr
Ezek után mernej majd bárki Musk kripto manupulációira bármit mondani.
Lesz ebből még baj.
Amikor egy egész gazdaságot csak üzletnek tekintenek ott az ember nem számít. -
Shyciii
veterán
Üzletemberként igen sokszor becsődölt. Leginkább csak nagynak akarja mutatni magát. Apja kis lábujjáig se ér fel. Egyben jeleskedik csak nagyon, azaz emberek manipulálása. Semmi több.
-
V.Milán
aktív tag
Ideje előszedjem a családi tartalékot
-
GreatL
őstag
Ennyi. Üzletember vezeti az USA-t. A színész színészkedett, az üzletember üzletel. Nagyhatalom, így nagy hatalom van. Minden hatalmas ország nekiáll mozgolódni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- N€T0X|N: Talaria tuning: adj erőt!
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Warhammer 40.000
- Autós topik
- Robotporszívók
- Videós, mozgóképes topik
- További aktív témák...
- ThinkPad.15,6",FullHD IPS,8.gen.core i7 (8X4,0Ghz)8-32GB RAM,256-512SSD,Vil.bill, Új akku Új töltő,
- iPhone 16 Pro Max 256 gb Black Titanium Kártyafüggetlen. Apple Care+
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Blitzwolf BW-S30 - 175W asztali USB gyorstöltő állomás, digitális kijelzővel - 6db USB port (4x Typ
- Lenovo ThinkPad T14 Touch - i5-10310u
- MacBook Pro 14" 2024 M4 Pro 24GB RAM, 14 core CPU, 20 core GPU, 1TB SSD, Space Black 27% Áfa 0474AB
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- MacBook Pro 14" M1 Max 64GB RAM / 512GB SSD 27% Áfa - 0505AB
- 179 - 180 - 189 - 190 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060 (ELKELT)
- Új Lenovo T14 Thinkpad G5 WUXGA Ultra7 155U 12mag 32GB RAM 1TB SSD Intel iGPU Win11 Pro 4év Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







