-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
arnyekxxx
veterán
Az állam megkapja siker esetén, hogy van egy primán működő, jelentős adót fizető cég amelyiknek a szolgáltatásait az állami cégek/szervezetek igénybe tudják venni, jelen esetben pl nem kell a ruszkiknak fizetni szojuzért ha fel akarnak küldeni valakit az ISS-re.
-
pilóta
nagyúr
Persze, én csak azt írom, hogy SZERINTEM hogy lenne optimális. Egy normális világban

Úgy gondolom, hogy vannak olyan projektek, mint pl a SpaceX, amire nem elég"csak" pénzt adni. Ennek akkora lehet(ne) a várható haszna, ami az egész emberiségre hatással lehet(ne). Ezért tartom a kockázati tőkét hosszabb távon, és közérdek szempontból optimálisabbnak.De a kockázati tőke pont nem jól működik államilag.
-
Medocsabi
addikt
Persze, én csak azt írom, hogy SZERINTEM hogy lenne optimális. Egy normális világban

Úgy gondolom, hogy vannak olyan projektek, mint pl a SpaceX, amire nem elég"csak" pénzt adni. Ennek akkora lehet(ne) a várható haszna, ami az egész emberiségre hatással lehet(ne). Ezért tartom a kockázati tőkét hosszabb távon, és közérdek szempontból optimálisabbnak. -
pilóta
nagyúr
És az úgy nem lenne jó, hogy az állam megkapja, amiért fizetett?
A tulajdonrész vásárlás, az nem egészen így működik azért. Amiről te beszélsz, azt kockázati tőkének hívják, és az állam általában nagyon nem ért hozzá...
-
Medocsabi
addikt
-
arnyekxxx
veterán
-
NandoXXL
senior tag




meg lesz az a 10 MILLIÁRD HUMANOID ROBOT! -
Tasunkó
őstag
Meg aztán nem is ő csinálta, ez csak a mesékből ismert megszemélyesítés, hogy vele azonosítják az eredményeit. Az viszont biztos hogy élvezi az öreg vámpír, az látszik rajta.
-
Ezekiell
veterán
-
Medocsabi
addikt
Szerinted ez a 2 véglet van? Vagy valaki megtartja magának, vagy kommunista einstand? Csak egy 60+-os magyar idős, és egy sith tárgyal végletekben

-
gV
őstag
de vajon marad addigra csak 200 millió ember? mert akkor meg is valósulna Asimov Aurorája:
Originally named New Earth
Aurora at its height had a population of 200 million humans, and 10 billion robots.
Aurora | Asimov | Fandom -
]Phobos[
senior tag
"Miért is kellene az általa kifejlesztett technológiát megosztania? Bárki utánuk csinálhatja"
És ez szerinted így oké? Mármint a verseny nélküli monopolhelyzet? És igen, bármi, ami a Teslához, vagy SpaceX-hez köthető üzleti tevékenység, az csak és kizárólag Elon Musk zsebét tömi elsősorban. Ez az első, és legfontosabb célja ezeknek. Innentől ez a megalomán szociopata olyan gazdasági erőforrással rendelkezik, hogy kvázi azt csinál amit akar. Aki ezzel bármilyen szinten egyet tud érteni, ott komoly gondok vannak fejben szerintem.Kína már csinálja, ESA most gondolkodik rajta. Lehet a csókáról bármit mondani, lehet a SpaceX tele lett tömve állami pénzzel, lehet nem találták fel újra a rakéta technológiát, de az biztos, hogy újra versenyt generált az újrahasznosítható rakétákkal.
-
arnyekxxx
veterán
"Az 'állami pénzek' panel viszont lényegében csak a SpaceX-re vonatkozik, ami igazából az egyetlen, ami rendben megy."
A SpaceX buktatójától még távol vagyunk. A kiépítéshez még lehet kormányzati támogatást kérni. A fenntartáshoz viszont nehezebb. Öt évenként minden holdat le kell cserélni. Abban a sorrendben, amiben felküldték. Addigra fogy kritikus szintre az üzemanyag mennyisége. A meghibásodások gyakorisága is jelentősen növekszik. Nem lehet biztonsággal tovább üzemben tartani a holdakat, cserélni kell.
SpaceX =/= Starlink
-
arnyekxxx
veterán
"Miért is kellene az általa kifejlesztett technológiát megosztania? Bárki utánuk csinálhatja"
És ez szerinted így oké? Mármint a verseny nélküli monopolhelyzet? És igen, bármi, ami a Teslához, vagy SpaceX-hez köthető üzleti tevékenység, az csak és kizárólag Elon Musk zsebét tömi elsősorban. Ez az első, és legfontosabb célja ezeknek. Innentől ez a megalomán szociopata olyan gazdasági erőforrással rendelkezik, hogy kvázi azt csinál amit akar. Aki ezzel bármilyen szinten egyet tud érteni, ott komoly gondok vannak fejben szerintem.És ez szerinted így oké?
Igen. Tudod, kapitalizmus meg ilyesmi. Aki csinál valami fasza dolgot az élvezi annak a hasznát, nem kell odaadnia az elvtársaknak népgazdasági hasznosításra. -
Hieronymus
veterán
Nem csak a SpaceX-ről van szó.
Az 'állami pénzek' panel viszont lényegében csak a SpaceX-re vonatkozik, ami igazából az egyetlen, ami rendben megy.
Semmi gond azzal, ha lehúzod a Twittert, a Teslát vagy magát Muskot (én is szoktam, nem is ritkán) - csak csináld ezt szépen, értelmesen, ne Musk-módra..."Az 'állami pénzek' panel viszont lényegében csak a SpaceX-re vonatkozik, ami igazából az egyetlen, ami rendben megy."
A SpaceX buktatójától még távol vagyunk. A kiépítéshez még lehet kormányzati támogatást kérni. A fenntartáshoz viszont nehezebb. Öt évenként minden holdat le kell cserélni. Abban a sorrendben, amiben felküldték. Addigra fogy kritikus szintre az üzemanyag mennyisége. A meghibásodások gyakorisága is jelentősen növekszik. Nem lehet biztonsággal tovább üzemben tartani a holdakat, cserélni kell.
-
AxBattler
félisten
-
.LnB
titán
És gondolom ő tervezi gyártani mindet, az Orosz és a Kínai hadsereg számára?!
Madár..
-
Rive
veterán
"Miért is kellene az általa kifejlesztett technológiát megosztania? Bárki utánuk csinálhatja"
És ez szerinted így oké? Mármint a verseny nélküli monopolhelyzet? És igen, bármi, ami a Teslához, vagy SpaceX-hez köthető üzleti tevékenység, az csak és kizárólag Elon Musk zsebét tömi elsősorban. Ez az első, és legfontosabb célja ezeknek. Innentől ez a megalomán szociopata olyan gazdasági erőforrással rendelkezik, hogy kvázi azt csinál amit akar. Aki ezzel bármilyen szinten egyet tud érteni, ott komoly gondok vannak fejben szerintem.... verseny nélküli monopolhelyzet?
A közvélekedéssel ellentétben a monopolhelyzet csak akkor negatív jelentésű, ha az nem a saját előnyök kihasználásával, hanem a versenytársak mesterséges, tisztességtelen eszközökkel történő kiszorításával jön létre. (Hát, úgy nagyjából.)
Ez a SpaceX -re nem áll. A (gigantikus) versenytársak szimplán évtizedek óta kelesztették a s*ggüket a babérjaikon és rájukrohadt az innováció hiánya.Amúgy a SpaceX (némelyik másik céggel együtt) azért lett kitömve, hogy a ruszkik verseny nélküli monopolhelyzetét megingassa.
Összejött. -
Medocsabi
addikt
De amíg ez egyetlen ember fantazmagóriájának az eredménye,
aszondod a tesla nem is dolgozik a humanoid robotokon csak musk fantáziálgat róla?A spaceX eljutott oda, hogy az élesben üzemeltetett rakétái szépen hazajönnek. Miért is kellene az általa kifejlesztett technológiát megosztania? Bárki utánuk csinálhatja. És pont az benne a poén, hogy emiatt olcsó, nem pedig "egy kisebb ország éves GDP-je" egy rakétaindítás, igy tud akár egy magáncég is a Holdra küldeni velük holdszondát.
"Miért is kellene az általa kifejlesztett technológiát megosztania? Bárki utánuk csinálhatja"
És ez szerinted így oké? Mármint a verseny nélküli monopolhelyzet? És igen, bármi, ami a Teslához, vagy SpaceX-hez köthető üzleti tevékenység, az csak és kizárólag Elon Musk zsebét tömi elsősorban. Ez az első, és legfontosabb célja ezeknek. Innentől ez a megalomán szociopata olyan gazdasági erőforrással rendelkezik, hogy kvázi azt csinál amit akar. Aki ezzel bármilyen szinten egyet tud érteni, ott komoly gondok vannak fejben szerintem. -
nozs23
addikt
A SpaceX-et híresen nem Musk vezeti, hanem Gwynne Shotwell. Nem véletlenül az a legjobb az egész portfóliójában.
Mondjuk nem tudom, hogy a többihez mi köze van, azon kívül, hogy cirkuszi majomként parádézik a bemutatókon, mert napi 50-100 tweet mellett sok ideje nem maradhat. -
Tasunkó
őstag
16 év, de lényegtelen. Addigra már remélhetőleg börtönben lesz ez a pszichopata.
Ezen a szinten már nemigen csuknak le senkit.
-
Dark Archon
addikt
-
arnyekxxx
veterán
-
nevemfel
senior tag
10 milliárd 2040-re? Mi ez a szerénység, mi ez a visszafogottság? Százmilliárdot ide, százat meg a Marsra!
-
Rive
veterán
Nem csak a SpaceX-ről van szó. Nézz utána mondjuk a Hyperloop-nak. Vagy hogy miket ígért a Tesla kocsik kapcsán, pl az összes Tesla kamiont vissza kellett hívni végleg, soha nem jelent meg a Tesla sportkocsi, és valszeg a Cybertruck is egy nagy bukta (semmi nem jött be abból, amit annak kapcsán ígért). Maga Musk mondta, hogy az a Cybertruck tönkretette a vállalatot.
Nem csak a SpaceX-ről van szó.
Az 'állami pénzek' panel viszont lényegében csak a SpaceX-re vonatkozik, ami igazából az egyetlen, ami rendben megy.
Semmi gond azzal, ha lehúzod a Twittert, a Teslát vagy magát Muskot (én is szoktam, nem is ritkán) - csak csináld ezt szépen, értelmesen, ne Musk-módra... -
ollie
MODERÁTOR
-
arnyekxxx
veterán
Nem csak a SpaceX-ről van szó. Nézz utána mondjuk a Hyperloop-nak. Vagy hogy miket ígért a Tesla kocsik kapcsán, pl az összes Tesla kamiont vissza kellett hívni végleg, soha nem jelent meg a Tesla sportkocsi, és valszeg a Cybertruck is egy nagy bukta (semmi nem jött be abból, amit annak kapcsán ígért). Maga Musk mondta, hogy az a Cybertruck tönkretette a vállalatot.
pl az összes Tesla kamiont vissza kellett hívni végleg
erről tudsz valami részletesebbet? -
ollie
MODERÁTOR
Khm.
Csak hogy eddig soha nem jött be amit ígért.
Tény, hogy nagyon szeret nagyon nagyokat mondani. Az ember egy idő után a hetimuskizmusra is csak annyira immunis már, mint a hetiakkura.
De:Iszonyatos állami pénzeket éget el a semmire.
Ez az 'érv' a SpaceX kapcsán szokott előjönni, ami viszont ~ az egyetlen vállalata ami ténylegesen innovatív, meghatározó és mondjuk pl. a Boeing sikertörténeteivel szemben igazából kifejezetten takarékosnak is nevezhető.
Nem csak a SpaceX-ről van szó. Nézz utána mondjuk a Hyperloop-nak. Vagy hogy miket ígért a Tesla kocsik kapcsán, pl az összes Tesla kamiont vissza kellett hívni végleg, soha nem jelent meg a Tesla sportkocsi, és valszeg a Cybertruck is egy nagy bukta (semmi nem jött be abból, amit annak kapcsán ígért). Maga Musk mondta, hogy az a Cybertruck tönkretette a vállalatot.
-
arnyekxxx
veterán
Ez szép és jó. De amíg ez egyetlen ember fantazmagóriájának az eredménye, nem pedig közös emberi érdek, addig ebből a világ semmit, de semmit nem fog profitálni. Ha, ás ez egy nagy HA, eljut odáig a SpaceX, hogy már 100% a visszaérkezett, és rendesen landolt rakéták száma, szerinted mi lesz? Megosztják majd a technológiát, tekintve hogy nem kevés állami pénz van benne, vagy csak és kizárólag rajtuk keresztül lehet majd ilyet indítani,és egy kisebb ország éves GDP-je lesz a díj, amivel csak Muskot és a cégeit tömik? A kérdés költői

De amíg ez egyetlen ember fantazmagóriájának az eredménye,
aszondod a tesla nem is dolgozik a humanoid robotokon csak musk fantáziálgat róla?A spaceX eljutott oda, hogy az élesben üzemeltetett rakétái szépen hazajönnek. Miért is kellene az általa kifejlesztett technológiát megosztania? Bárki utánuk csinálhatja. És pont az benne a poén, hogy emiatt olcsó, nem pedig "egy kisebb ország éves GDP-je" egy rakétaindítás, igy tud akár egy magáncég is a Holdra küldeni velük holdszondát.
-
Rive
veterán
Khm.
Csak hogy eddig soha nem jött be amit ígért.
Tény, hogy nagyon szeret nagyon nagyokat mondani. Az ember egy idő után a hetimuskizmusra is csak annyira immunis már, mint a hetiakkura.
De:Iszonyatos állami pénzeket éget el a semmire.
Ez az 'érv' a SpaceX kapcsán szokott előjönni, ami viszont ~ az egyetlen vállalata ami ténylegesen innovatív, meghatározó és mondjuk pl. a Boeing sikertörténeteivel szemben igazából kifejezetten takarékosnak is nevezhető.
-
Medocsabi
addikt
Ez szép és jó. De amíg ez egyetlen ember fantazmagóriájának az eredménye, nem pedig közös emberi érdek, addig ebből a világ semmit, de semmit nem fog profitálni. Ha, ás ez egy nagy HA, eljut odáig a SpaceX, hogy már 100% a visszaérkezett, és rendesen landolt rakéták száma, szerinted mi lesz? Megosztják majd a technológiát, tekintve hogy nem kevés állami pénz van benne, vagy csak és kizárólag rajtuk keresztül lehet majd ilyet indítani,és egy kisebb ország éves GDP-je lesz a díj, amivel csak Muskot és a cégeit tömik? A kérdés költői

-
wasd.hu
senior tag
Ez így nem a teljes kép. Tény, hogy őrült a tag. Van olyan oldala a csapatának, hogy hatékonyabb mérnöki bravúrokat tudtak összekalapálni mondjuk az elmúlt évtizedben, mint a legtöbb multi vagy pl a NASA... A pénzégetés sajnos mindenhol játszik, talán még ettől is értelmetlenebb a haverok zsebének kitömése.
Az érem másik oldalán 100%-ban értem mit akartál ezzel, de sajnos az élet másképp működik. Csodálatos elképzeléseik vannak, imádni való a scifi rész tényleg, de valóban mit érünk vele, ha közben por és hamu lesz az egyetlen élhető bolygó, gyakorlatilag a multik és a legtöbb vezető a szakadék felé rohan a célokat és ennek az árát tekintve. Ez sem optimális.
#17 Ezekiell
+1#18 andrisbandi
Nem tudom elhinni, hogyan dőlnek be a MARS marketingnek, ez totál káosz tényleg -
Polllen
félisten
-
Tasunkó
őstag
mert hogy ennyire hülye legyen azt nehéz elhinni
Pedig az. Irtózatosan ostoba. Egy dologhoz ért, hogy rábeszélje a befektetőket, hogy adják neki a pénzt.
Eddig bármit mondott, az soha nem jött be, jó esetben késett 5-10 évet, vagy dupla, tripla áron adta azt, amit korábban olcsón ígért, vagy egyáltalán nem valósult meg, amibe befektetett.Egyébként a PayPal-t sem ő kezdte, meg a Tesla-t sem, mindkettőbe bevásárolta magát, aztán kitúrta az alapítókat.
Ilyen véleményekre utalhatott, amikor a nihilistákat emlegette
Aki kételkedik abban hogy leszáll a Marsra az negatív ember, és aki nem tolja bele a sok pénzt az nihilista, energiavámpír, semmit nem tud a pozitív gondolkodásról. Lehet hogy ő a Hufnágel Pisti, végre megkerült. -
Szena67
aktív tag
Jó nagy kamu. A Föld nevű bolygón nincs elegendő erőforrás sem energia a legyártásukhoz, egyébként is lassan megfőz bennünket a klíma, mint a békákat.
-
arnyekxxx
veterán
Rakéta ami nem beleesik a tengerbe hanem szépen visszaszáll az indítóállásra? Micsoda hülyeség, túl sok scifit néztek ezek ott a szpésziksznél.
-
kilua
őstag
...még a sori munkát sem váltják le sok helyen robotok mert a "biorobot" bére az esetleges betegség miatti kiesés ellenére is belátható időtávlatban olcsóbb.
A dolgozók jelentős része olyan keresettel rendelkezik, hogy lakást sem könnyen vesz csak 20 évre hitelből tehát egy "humanoid robot" ára számára kifizethetetlen. Az átlagbér feléért dolgozik az emberek jelentős része így máris csak 40% számára elérhető de még így is 30% csak hosszabb távú hitelből tudná kifizetni. Tehát igény lenne rá akkor amikor az emberek egymással sem beszélnek max chaten a porszívózásra vagy kenyérdagasztásra stb. meg már van célgép akkor mit is fog adni a "humanoid robot" a társadalomnak? megint a gazdagok flancolnak majd, hogy robot szolgálja fel a pezsgőt meg a kaviáros pirítóst
Attól függ. Egy "biorobot" megkeres 4 műszakban 300ezer forintot + adók+számlák*4 az havi 2 millió. Ennyi értékű munkát tud kiváltani egy robot, ami tömeg gyártás esetén lehet olcsóbb lesz.
A nagyobb baj az hogyha tényleg bejön amit a hozzáértők mondanak mi lesz a brutál munkanélküliséggel (sőt olyant is mondanak hogy MIvel bárki létre hozhat biológiai fegyvereket a jövőben)
Szóval az MI kapcsán a legjobb utópiától a legrosszabb disztópiáig mondanak mindent.
-
andrisbandi
őstag
Csillagászos műsorban szaladtam bele Ilonka bácsi (marketinges) elismerésébe. Mert csak az aláírásom miatt jöttem ide, amúgy hidegen hagy, nem szimpi a csóka.
Szóval ott mesélték a tudósok, h nulla esély van a Mars kolonizálására, hosszú távon is. Musknak mégis sikerült több elismert szakembert átállítania/maga mellé venni.
Van amiben tehetséges. Emiatt még nagyobb bűn, h ezt mire használja.
-
Ezekiell
veterán

A világ egyik legjobb marketingeseként pont a győzködéssel húz le. Nem éppen a szél fújta össze a pénzét.
Ha direktben nem is ér célba, azért közben összekapirgálnak majd pár csilliárdot
Ne hívjunk egy nárcisztikus sorozathazudozót a világ legjobb marketingesének.
-
andrisbandi
őstag
-
ollie
MODERÁTOR
Csak egy nagyon erős érv szól mellette. Hogy addigra talán pont nyugdíjba megyek. Egyébként úgy saccolják hogy 2050-re lesz 9,7 milliárd humanoid robot, szóval ha 2040-re jósolja, valamit a végén még tudhat is, mert hogy ennyire hülye legyen azt nehéz elhinni. Nem akármelyik szociopata tudna összehozni egy ekkora csillivilli rendezvényt, ennyi emberrel puha fotelekkel. Ezek többnyire örülnek, ha betelefonálnak neki egy kis távgyógyításért.
mert hogy ennyire hülye legyen azt nehéz elhinni
Pedig az. Irtózatosan ostoba. Egy dologhoz ért, hogy rábeszélje a befektetőket, hogy adják neki a pénzt.
Eddig bármit mondott, az soha nem jött be, jó esetben késett 5-10 évet, vagy dupla, tripla áron adta azt, amit korábban olcsón ígért, vagy egyáltalán nem valósult meg, amibe befektetett.Egyébként a PayPal-t sem ő kezdte, meg a Tesla-t sem, mindkettőbe bevásárolta magát, aztán kitúrta az alapítókat.
-
Ezekiell
veterán
Először mutasson egyetlen normálisan működőt, aztán 40-re lehet 10 milliárd. Álmodozni ott vannak a sci-fi írók.
Vagy úgy gondolta, hogy 2040-re lesz 10 milliárd ember aki robotol a többi semmirekellőnek?
Először mutasson egyetlen normálisan működőt
Ennyi. -
akosxyz
senior tag
Szeret kicsit nagyobbat mondani, mint ami aztán bekövetkezik. De látható, hogy jól csinálja, mert ömlenek a befektetők. Ez is egy üzleti stratégia. Bár amilyen ütemben fejlődnek mostanság a dolgok, én már bármit el tudok képzelni.
-
Tasunkó
őstag
Csak egy nagyon erős érv szól mellette. Hogy addigra talán pont nyugdíjba megyek. Egyébként úgy saccolják hogy 2050-re lesz 9,7 milliárd humanoid robot, szóval ha 2040-re jósolja, valamit a végén még tudhat is, mert hogy ennyire hülye legyen azt nehéz elhinni. Nem akármelyik szociopata tudna összehozni egy ekkora csillivilli rendezvényt, ennyi emberrel puha fotelekkel. Ezek többnyire örülnek, ha betelefonálnak neki egy kis távgyógyításért.
-
Medocsabi
addikt
Arra jó, hogy felhajtsa vele a részvények értékét, de erről persze megállapítást nyert, hogy nem törvénybe ütköző, és Musk kijelentései közvetve nincsenek hatással a Tesla részvényekre. Áh, dehogy, hogy lennének

-
Azie
őstag
-
scdlsc
senior tag
Ha évente legyártanak 1 milliárd robotot, akkor 10 év kell ekkora mennyiséghez. 6 év múlva indul a gyártás ekkora kapcitással?
-
bandigyerek
senior tag
-
ollie
MODERÁTOR
-
clon
senior tag
...még a sori munkát sem váltják le sok helyen robotok mert a "biorobot" bére az esetleges betegség miatti kiesés ellenére is belátható időtávlatban olcsóbb.
A dolgozók jelentős része olyan keresettel rendelkezik, hogy lakást sem könnyen vesz csak 20 évre hitelből tehát egy "humanoid robot" ára számára kifizethetetlen. Az átlagbér feléért dolgozik az emberek jelentős része így máris csak 40% számára elérhető de még így is 30% csak hosszabb távú hitelből tudná kifizetni. Tehát igény lenne rá akkor amikor az emberek egymással sem beszélnek max chaten a porszívózásra vagy kenyérdagasztásra stb. meg már van célgép akkor mit is fog adni a "humanoid robot" a társadalomnak? megint a gazdagok flancolnak majd, hogy robot szolgálja fel a pezsgőt meg a kaviáros pirítóst
-
kilua
őstag
Pedig az eddigi fejlődés üteme alapján szerintem is lehetséges
-
Robitrix
senior tag
A csávó megint félrebeszél...... 6 év múlva ha tényleg lesz működő humanoid robot legfeljebb ha 100 ezer darab lesz..... a Beverly Hillsen......
-
dchard
veterán
Elég ha mindannyian felhúzzuk a latex szerelést és táncikálunk, már meg is van a 10 milliárd "humanoid robot".
-
Azie
őstag
megnézhetné william shatner interjúját és elgondolkodhatna rajta, hogy költhetné értelmes és hasznos kezdeményezés(ek)re is a vagyonát és befolyását.
fontos és szuper a technológiai fejlődés, de a jelenlegi körülmények alapján nemhogy robotok, de emberek sem lesznek 2040-ben, akik felüljenek az álomhajóra.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple iPhone 11 Pro Max / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 81%
- Dell Latitude 3380 - Core i3 6006U, 4-8GB DDR4 RAM, gyári töltő, jó akku, számla, 6 hó gar
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Ryzen5 4650U Refurbished - Akció! Garancia
- HP ProDesk 600 G2 MT, DVD-RW , i5-6500 CPU félkonfig
- Akció!!! Microsoft Surface Laptop 4 AMD Ryzen 4680U 16GB 512GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








