Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • medi

    csendes tag

    sziasztok,

    nekem is megérekzett geek-ről a 2s verzió, 08.29én fizettem ki és 09.12én dobták be a postaládába.
    amiben sikeresen próbáltam és működik átalakítás nélkül:
    Ford Fiesta 2006
    Ford Transit 2000
    Subaru Impreza 2002
    Honda Accord 2006 (3db van a kocsiban a műszarfalon lévőben stabil, viszont a könyöklőben és a csomagtartóban lévőbe eléggé erőltetni kell hogy életre kelljen és menet közben nem is tudom kirázódik-e)
    Peugeot 807 2003 (3db ajzat van de csak a műszerfalban lévő kompatibilis)

    a kihangosítója pocsék - én biztos nem fizetnék érte mégegyszer plusz pénzt - egyszerűen használhatatlan. szakadozik beszélgetés közben ha közel hajolok akkor jó ugyan de ez vezetés közben nem igazán kivitelezhető hogy bebújok a műszerfal mögé.

    alap sistergés van ugyan, de viszonylag halk és ha tartalmat küldök rá teljesen elvész, nem hallható ki. töltőnek és transmitternek kiváltképp jó vétel.

    az üres rádiófreki szkennelés jól működik, de csak ez a feature nem éri meg a felárat.

    a dobozára BFQ02RM van írva, szóval elvileg a hivatalos oldalon feltüntetett model leírás a helyes (xiaomi-mi.com)

    ha vennék én a BFQ03RM-et venném, ha tényleg csak a kihongosításban és az üres rádiófrekvencia keresésben tér el a kettő, márpedig úgy néz ki.

    üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák